| TeoDreamy a întrebat:

Dau FUNDA!
Buna, stiti cumva daca este buna metoda aceasta de a invata limba engleza? http://www.vorbeste-engleza.info/? gclid=CIbe7q-Y6rECFQrwzAodUGoACA spuneti-mi sincer daca ati incercat`o ca nu stiu la ce metoda sa apelez sau spuneti-mi si mie o metoda care la voi a mers. va rog:* [scuzati categoria:*]

2 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Engleza se învaţă cel mai uşor din seriale/muzică. Iar dacă ştii vocabular de bază, încearcă să citeşti cărţi în engleză.

| Iamal a răspuns:

E o vrajeala toata chestia asta de pe net cu engleza... daca vrei sa inveti o faci de la 0 singur...nu ai nevoie de nimeni doar ca trebuie sa o iei de la 0 adica cu alfabetul apoi cu niste cuvinte pnm te descurci daca vrei asta cu adevarat