| CapsuniCcaXD a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat! Am un proiect de facut pentru maine si nu am cand sa il fac, maine dimineata sunt plecata! Nu l-am facut, acum am vazut ca am! Nu stiu ce sa ii zic profei fara sa ma certe sau sa imi dea nota mica! Mie frica! Va rog spuneti-mi cateva minciuni pe care le-ati folosit si v-au iesit! Scuzati categoria! Dau FUNDA! Va rog urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiuleste de la ora respectiva ir data viitoare ii spui profei tale ca te-ai simtit rau. Mai bine o absenta decat o nota mica.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Spune-i draga ca ai fost ocupata!