| anonim_4396 a întrebat:

Buna care dintre voi si-a intalnit iubirea vietii? Dau funda celei mai frumoase povesti

2 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Buna!
Iubirea mea s-a aratat la sfarsitul clasei a doua. Din clasa intai nu am recunoscut-o, dar uite ca mi s-a aratat. Ma iubia cu foc, ar acum cu si mai mult foc. Uite-ne acum, in clasa a 8-a fiind un minunat cuplu. In clasele 3-4 ieseam in parc, dimineata, inaintea scularii mamei si tatei. Cand ne prindeau, spuneam ca ne-am dus afara. Eu ma imbracam fitos, iar el cu pantalonii scurti. La 5 dimineata nu era nimeni in parc, si state-am pana pe la 6 si ne alergam reciproc si mai stateam pe banca... Pana in clasa a5-a eram doar prieteni care se iubeau, dar la 11 ani am devenit oficial un cuplu. Uite, Avem 14 ani si inca facem acele nazdravanii inca de copii mici! Acum ne sarutam. Trece in fiecare seara pe la mine sa imi spuna "noapte buna". Doar stam aproape unul de celalalt. Si asa vom face inca nu stiu cat timp, dar va fi mult. Cine stie?! Poate ne vom casatori si vom avea copii!

| Sweete a răspuns:

Eu da la inceput nici nu ne bagam in seama era un prieten al varului meu intr-o zi eram cu fetele pe afara si imi murdarisem pantalonii m-am dus in casa sa ma schimb si un baiatcel mai bun prieten al lui m-a strigat la geam si mi-a zis sa ies repede afara cand am iesit el ma acostat spunandu-mi ca andrei are cv sa imi spuna atunci ne-am dus in scara si mi-a zis tot ce simte pentru mine si eu la fel nu stiu daca crezi ca e frumoasa da cum crezi tu sper ca ti-a placut