| Anonimul1233 a întrebat:

V-ati masturbat vreodata cu un prieten/prietena? Adica fata cu fata/ baiat cu baiat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Adică s-o faci cu alt băiat? Depinde. Vorbește cu câte unul dintre prietenii mai apropiați, caută să duci discuția spre domeniul „sex", apoi îi spui cât de mult îți place ție să te masturbezi și vezi dacă e și el pasionat de acest lucru. Dacă da, nu e prea greu - poți pune niște filme sau poze pe monitor și începi să te freci peste îmbrăcăminte motivând că discuția te-a excitat prea tare ca să mai ai răbdare până rămâi singur. Dacă intră în joc... mai departe vezi tu ce și cum mai faceți. Distracție plăcută!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De multe ori chiar.

| Anonimul1233 explică (pentru mihai69):

Vreau si eu, ce trebuie sa fac?

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimul1233):

Adică s-o faci cu alt băiat? Depinde. Vorbește cu câte unul dintre prietenii mai apropiați, caută să duci discuția spre domeniul „sex", apoi îi spui cât de mult îți place ție să te masturbezi și vezi dacă e și el pasionat de acest lucru. Dacă da, nu e prea greu - poți pune niște filme sau poze pe monitor și începi să te freci peste îmbrăcăminte motivând că discuția te-a excitat prea tare ca să mai ai răbdare până rămâi singur. Dacă intră în joc... mai departe vezi tu ce și cum mai faceți. Distracție plăcută!

| ShamelessQboy a răspuns:

Cand eram copii ne aliniam cate o gașcă de băieți cam de aceiași vârsta si toti ne-o frecam sa vedem daca si cine ejaculeaza, lol orgasmul se numea "gadilici" la noi...
Cred ca toti băieții au trecut prin etape asemănătoare!

| aurgrigor8 a răspuns:

Nu

| CristianTentacion a răspuns:

Da