| Anonimul1233 a întrebat:

V-ati uitat cu prieteni(de acelasi sex) la filme p***o?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Dap

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar ne-am uitat la American Pie.

| Crsiti92134 a răspuns:

Da in ora de istorie.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Da, nu a fost ideea mea si nici laba sau ceva. Eram doar intr-o tabara, pe la 3 noaptea si tocmai plecaseram din camera fetelor pentru ca diriginta a spus ca facem galagie si fiecare sa se duca in camera lui. Ne plictiseam, asteptam sa plece diriga de pe hol sa ne putem intoarce la fete si ei s-au gandit sa puna.

| Vasi32 a răspuns:

Da, odata la un prieten acum vreo 4 ani
Eram vreo 4 persoane in camera (baieti) si a luat unu telecomanda si a dat la filme adulte la tv si mergea asa pe fundal laughing
si cand voia sa mearga unu la baie faceam misto de el ca merge sa se "descarce" laughing (am patit si eu asta) laughing

| Andreea23r a răspuns:

Da. Ne-am amuzat copios.

| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Ohohoho, de cate ori...