| Anamaria_7214 a întrebat:

Va rog ajutati-masad
visez un baiat foarte des...si stiu si de ce, pentru ca il iubescsad seara trecuta am visat ca m-a sarutat si sa ma iubea insa realitatea pare sa arate altceva. adica parca ii e frica sa vorbeasca cu mine, parca s-ar teme de ceva. pe mess vorbeste cu mine si imi trimite si emoticoane dragute(:*batting eyelashes )
ce as putea sa inteleg din asa ceva?:-s. am uitat sa specific ca ii place sa ma tachineze si cand e ametit sa ma sarute. va rog sa-mi acordati putina seriozitate inraspunsul vostru. acord fundita celeui mai sincer si respectuos raspuns:*

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Eu cred, frumoasa domnisoara, ca baiatul este putin timid. Cand este putin ametit devine ceva mai curajos.
Ai putea incerca o abordare extrem de directa pentru a intelege extrem de exact situatia.
Eu iti doresc succes!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este timid baiatul, de acord cu @ATHOS
Trebuie sa clarifici situatia cu el, nu-l mai lasa sa profite de tine cand este ametit, ar fi bine sa incerci sa te apropii de el cand este fresh.
Domnul sa fie cu tine.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Tu ai visat că te-a sărutat şi că te iubea pentru că tu îţi doreşti asta şi e normal ca visele tale să aibă legătură cu el. Întreabă-l direct dacă te place sau nu şi dacă răspunsul lui e negativ nu-l mai lăsa să te sărute când e ameţit şi încearcă să treci peste asta! Baftă!

| ana_2249 a răspuns:

In general visele sunt rezultatul gandurilor tale inainte de a adormi! pentru ca tu il iubesti de gandesti la el ceea ce e si normal. spune-i pe mess ca il placi sai macar incearca sa filtrezi cu el! cum a spus si cel de mai jos el este rusinos. si daca spui ca te saruta cand este ameti prinde tupeu atunci si cel mai bun moment ar fi sa ii spui dupa ce tea sarutat ca il placi! succes! :*

| EA_1812 a răspuns:

Eu cred ca este timid. Daca zici ca pe mess vorbeste cu tine iar cand ii ametit te saruta.
Fa tu primul pas... poate el nu are curajul! Cel mai probabil cred ca e timid.La altceva nu ma pot gandi, alt motiv nu cred ca ar avea. Sper ca te-am ajutat!:* Succes!

| EA_1812 a răspuns:

Eu cred ca este timid. Mai mult ca sigur...alt motiv nu cred ca ar avea sa nu vb cu tine. Daca p mess vb si cand ii ametit te saruta...inseamna ca si lui ii place te tine. Fa tu primul pas! Succes:*Sper ca te-am ajutathappy