| buterfflyy05 a întrebat:

Va rog, e urgent.
Am 17 ani si sunt virgina. Insă,aseara,dupa un majorat eu si iubitul meu am ramas singuri. Eu având ciclu,s-a intamplat doar sa ramânem in lenjerie,printr o joaca absurda,ne frecam unul de celalalt,mentionez inca o data ca aveam lenjerie si tampon. Va rog, exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata așa? Exista vreo sansa ca sperma in cazul in care si a dat drumul sau lichidul dinainte, sa mi fi atins vaginul in vreun fel? Sunt foarte speriata. Va rog frumos!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ești doar speriată, ești total habarnistă.
Cu o singură excepție majoră, dar încă necertificată științific, nicio femeie nu a rămas gravidă doar pentru că „s-a frecat" de ranga partenerului.

| buterfflyy05 explică (pentru mihai69):

Nu pot nega ca nu este așa, nestiind mare lucru despre acest domeniu. Insă pur si simplu s-a intamplat. Nu era neaparat vorba de faptul ca ne am atins asa reciproc și ca raman gravidă, ci de existenta unei posibilitati ca sperma lui 'să ma fi atins' in vreun fel. Oricum, multumesc!

| mihai69 a răspuns (pentru buterfflyy05):

Păi pe unde să te atingă fătucă dragă, dacă erai cu chiloțeii și absorbantul montate?!?

| Tipaccupisici a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata