| Adi_ProHacker_1990 a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti cum se poate mari penisul? Va rog raspunsuri clare si fara comentarii care nu ajuta cu nimic.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda reala de marire a penisului. pastilele si ceaiurile sunt doar pacaleli, iar pompele si operatiile determina impotenta cu o frecventa ingrijoratoare. Daca penisul tau este sub limita inferioara a normalului (9 cm la adult in erectie), atunci poate fi o problema hormonala si ai nevoie de o consultatie endocrinologica. Daca e mai mare de atat, lasa-l in pace.

| relian a răspuns:

Daca esti matur sexual atunci cat ai cu atat vei ramane.Nu baga in seama pilule, telina si alte buruieni ca nau nici un efect, iti irosesti timpul degeaba. Exista totusi o metoda de marire a penisului insa nu cu mult.Este o operatie chirurgicala care iti mai elibereaza penisul de unde este prins.Nu stiu exact termenii dar operatiile astea se fac 100% iti zic.Cauta pe net si o sa gasesti.Chestia asta iti lungeste penisul cu nu stiu cati cm probabil 1 max 2 insa nu mai mult. Apoi ai nevoie si de o grosime corespunzatoare ce se obtine tot chirurgical prin implant de grasime la nivelul penisului.Insa chestia asta dureaza un timp anume pina cand grasimea implantata se resoarbe.Cam naspa dar atat se poate face sigur deocamdata.Ar mai fi o alta metoda insa nu stiu cat de adevarata este si cine o poate pune in practica.Sant destule firme care ofera spre vanzare acele pompe dar alea nu fac mai nimic. Apoi mai sant si alte aparate care logic ar fi trebuit sa faca ceea ce spune insa tu singur nu vei reusi asa ceva. daca cineva a reusit ala trebuie sa fie medic sau ceva sexolog.Pt ca celule corpului indiferent de unde ar fi supuse unei tensiuni anume si intr-un anumit timp poate determina alongatia celulelor chiar si celor osoase.Sant cazuri si astfel de interventii sau fackut si se fac.Ma refer asupra oaselor.Nu stiu sau nu am citit despre chestia asta cu marirea si ca cineva a venit sia zis da uite eu am facut asta.Pe net da gasesti o gramada de astfel de dovezi insa nu spuse din gura unui doctor sau specialist asa cum e cazul celor care isi maresc inaltimea.Cei mai buni sant rusii insa nu stiu daca lungesc si penisuri.O alta metoda ar fi sa faci sex des si de foarte timpuriu. Daca deja timpul e trecut cam astea sant metodele la ora actuala.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Uofficial a răspuns:

Sunt pastile de cresterea penisului... Cauta si tu pe net

| preaplictisit a răspuns:

Stiu eu o reteta buna si verificata care nu o gasesti pe niciun alt site. In fiecare dimineata bei cate un suc facut din telina proaspat culeasa din gradina (atentie, foarte important sa nu fie de la supermarket, poate din piata e buna, de la supermarket are efecte adverse ca nu e naturala). Poate ti se pare ciudat dar este stintific demonstrat ca sucul de telina elibereaza in corp aminomiculofibroze care dezvolta si stimuleaza tesutul din care penisul este format. Sa continuam cu sucul, cum se face. Se rade o telina foarte bine, se adauga putina zeama de lamaie pentru un gust mai placut si o reactie de neutralizare a aromei neplacute. Toate acestea se pot combina cu sucul tau preferat(nu are importanta ce suc este). In paralel cu aceasta este necesar ca in fiecare dimineata cand urinezi sa masezi capul penisului(foarte important, in timp ce urinezi) pentru a mentine canalul dilatat si dupa ce urinarea se termina... logic, penisul trebuie sa creasca si pe interior. Iti doresc mult succes, la mine a functionat, si acum sunt trist ca o am prea mare... laughing

| Crutu_Iustinian_1989 a răspuns:

Astepti sa treci de pubertate.