| Anonimx2001x a întrebat:

Nu stiu cam cum sa incep o discutie cu o fata de care imi place? Avem activitati comune cum ar fi sportul sau profilul la liceu. Suntem in aceeasi scoala si imi place mult de ea. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Auzi dar tu crezi ca te duci cu lista la fata ca la piata? iti va veni pe moment ceia ce vrei sa discuti si sa ii adresezi fetei, tu crezi ca te duci la ea si intri direct in discuti aprinse? nu, fii normal.