| Adytza09z a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri.
Am facut sex cu pretena mea mereu protejat.
Odata pe 14 de ziua indragostitilor care s-a intamplat o faza mai exact (prima data am facut sex apoi am mers ma m spalat si am urinat şi dupa un timp oral.
Apoi mai tarziu dupa oral nu stiu sa zic un timp asa 0 jum d ora sa zicem am facut iar sex dar protejat.Pana sa facem sex a doua oara protejat a pus mana pe vaginul ei.
Acuma ma gandesc sa no fi ramas pe mana ei lichid din acela cu sperma.(nu ştiu sigur).
Intrebarea este care sumt sansele sa ramana daca nu mi am dat drumu sau alcv in ea.
Nu i-a venit nici acum ciclu si sunt foarte stresat.
O dor atata sani de la subrat spre sfarc si ii au plini si moi.
Va rog un raspuns fara comentarii aiurea.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si in cazul in care partida de sex s-ar fi produs in perioada fertila a ciclului menstrual si atunci posibilitatea de a se forma o sarcina ar fi extrem de mica spre imposibila. Probabil ca prietena ta are ciclul menstrual de tip neregulat si din acest motiv pornirea menstruatiei nu se produce mereu la data calculata/preconizata. De regula sanii devin tumefiati si/sau durerosi in perioada premenstrual deci in mod sigur menstruatia se va porni in zilele urmatoare. Multa sanatate!

| Adytza09z explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi colegu sper sa i vina odata multumesc revin cu raspunsul.

| Adytza09z explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi sper sa fie totu ok

| Emilian65 a răspuns:

Nu va faceti probleme de sarcina. Daca toate actele sexuale au fost protejate nu poate sa apara o sarcina.

| Adytza09z explică (pentru Emilian65):

.Sper aasa sa fie.

| Adytza09z explică (pentru Adytza09z):

Dar intreb daca am pus mana pe penis si apoi in vagin sunt sanse cv.Am urinat dp primul nr si am facut si baie d a facut oral si dupa sex.

| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit. Intarzie ciclul.

| Adytza09z explică (pentru cristimihailov):

Asa sper sa fie ca niciodata n-am facut fara prezervativ.
Au fost si cazuri care sau rupt d nu a fost nimic sper sa nu fie nici acum.

| Steam321 a răspuns:

Nu te speria nu are cum