| SexyChick a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent! ce mesaj sa ii dau unui baiat? s-a suparat pe mine ca i-am inchis telefonul in nas si a zis ca sa nu il mai caut dupa asta dar apoi tot el m-a sunat de doua ori...si cand am incercat sa il sun inapoi nu a mai raspuns. Un mesaj sa il impresionez... e fostul meu URGENT PLS

1 răspuns:
| isabela_8186 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il intrebi "Auzi daca tot zici sa nu te caut dc ma suni?" ptc eu cred ca isi bate joc de tine sau vrea sa te puna la incercare sa vada cum reacc