| BuMeRaNg a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti...happy...sunt cu un baiat de 2 saptamani dar...parca de cateva zile nu mai stiu exact ce simt pentru el...adica...nu stiu daca il mai plac cum il placeam inainte sa fim impreuna...crying...imi putesti spunde de ce sunt asa de nesigura?crying.va rog...

Răspuns Câştigător
| cory a răspuns:

Acum, cand stii ca-i al tau nu mai e palpitant
ai obtinut ce ti-ai dorit si cam asta e

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Hmmm...cred ca mai mult ca sigur esti la varsta adolescentei si sa stii ca si mi se intampla des sa trec prin starea asta prin care treci tu.Nesiguranta asta, bat-o vina!happy Ti-as recomanda sa stai bine sa te gandesti ce simti pentru si el si...de ce nu? scrie pe o foaie lucrurile care iti plac la el si care nu...bafta!winking

| cioko19 a răspuns:

Dar totusi..cati ani ai?

| Frogie a răspuns:

Pai acorda`ti timp si mediteaza .gandeste`te daca el e intr-adevar ceea ce cautai... poate el s`a schimbat intre timp si asta ar fi motivul... poate ca e bine sa incerci sa vb si cu el.

| alle_1861 a răspuns:

2 saptamani doar? Poate nu ti-a placut niciodata de el si era doar o impresie sau o ambitie.