| Roliii a întrebat:

Va salut! Am doua intrebari pentru ca eu nu stiu ce sa mai fac, cand vad tipa care imi place, oriunde ma duc, cafenea, mc, club, facultate, job, etc., nu stiu daca sa ma bag in seama sau nu ma intreb de multe ori asta si daca da, ce sa le zic, cum sa incep si unde sa duc conversația?
Si daca vad tipe pe net care se pozeaza corpolent, aceeasi chestie cum incep si unde daca conversatia chiar daca pe unele le si cunosc dar n-am conversat de multa vreme probabil si pentru cele care nu le cunosc?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Începe oricum. Dacă ești interesant te ajută ea.

| wholePrize1 a răspuns:

Heyy.
Din punctul meu de vedere(sunt fata) daca vorbesti de o tipa anue pe care o placi acum (cea despre care spui ca o vezi peste tot) iti propun sa incerci sa discuti cu acea fata. Salut-o, intreab-o ce face, daca sunteti colegi de jo incercati sa va imprieteniti si asa mai departe. NU TE DA BATUT!