| SunShinE_4449 a întrebat:

Va-ti gandit vreodata sa va inselati iubitu/a cu prietenu/a lui/ei?

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

O intrebare:si el-prietenu sau prietena daca ar accepta ce fel de prieten ar mai fi? Nu ai si nu am nevoie de prieteni de genulwinking.

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, niciodata sincer, si daca as vrea nu as fi putut, il iubeam prea mult, dar se pare ca el nu ma iubea asa mult, caci m-a lasat cand il iubeam mai multsad, cand eram cu el nu aveam ochi pentru altii, numai pentru el, parca tot universul meu se invartea in jurul lui, niciunul nu ma atragea, mi se parea baiatul ideal desi avea defecte, il iubeam asa cum era, dar totusi iata ca s-a dus totul de rapa, cum sa il fi inselat sau sa imi treaca prin gand asa ceva cand la el gaseam tot ce mi-as fi dorit, nu am putut si nici nu am vrut asa ceva, l-am iubit si l-am respectat, si inca nu mi-a trecut iubirea pentru el...mai ales cu prietenul lui, asa ceva nici gand!

| CevaNormal a răspuns:

Never...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu mi-as insela iubitul sub nici o forma, cu prietenul lui cel mai bun ma inteleg de minune si suntem ca fratii si nici el nu se uita la mine cu alti ochi. ei sunt prieteni de cand s-au nascut, adica de 30 de ani, cred ca daca eu as incerca ceva el m-ar refuza din respect.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doamne feri.Nici sa fiu in coma alcoolica n'as face asta
Love is in the air \dancing laughing

| georgiana a răspuns:

Nu never! foarte urat gest, sa ramana doar in gandurile tale...sau mai bine sa nu ai astfel de ganduri.

| theodoraafi a răspuns:

De ce sa mint
da m-am gandit. pentru ca prietenul lui era si prietenul meu cel mai bun. si tineam la el foarte mult. si intr-un timp il vedeam mai mult ca pe un posibil iubit

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ms mult! prima mea fundita.big grinkiss

| Munchkin a răspuns:

Eu consider că atunci când iubeşti pe cineva, nu poţi înşela acea persoană... pur şi simplu, nu te lasă sufletul. Sau chiar dacă nu o iubeşti, e lipsă de respect să îţi înşeli partenerul/a. Nu aş putea ierta aşa ceva.
Aşa că răspunsul meu este NU.

| vykkusor a răspuns:

Poate ca uneori au aparut si astfel de ginduri, dar niciodata nu m-am gindit ca as avea curaj sa fac acest lucru pentru ca m-as injosi pe mine insami...

| 31957319 a răspuns:

Ii cam nasoala ideea.
Pierzi si persoana iubita, si pe cea apropiata.

| yoooo1990 a răspuns:

Nu nu m-am gandit niciodata.Si nici nu mah voi gandi! Cu atat mai putin cu prietena ei!

| bogdand a răspuns:

Imi pare rau ca te gandesti tu la asa ceva!
Inseamna ca ar cam trebui sa te desparti de el.
O relatie implica si respect pentru persoana de langa tine. Nu uita!

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Daca te gandesti la asta ...inseamna ca...ca nu ai simtit inca dragostea! Dragostea este singurul bun care, pe masura ce il dobandesti nu iti potoleste focul inimii, ci, dimpotriva, il atata!

| barolly a răspuns:

Nu niciodata, asta ar da dovada de o nesimtire incontenstabila, asta ar insemna sa nu il/o iubesti cu adevarat pe cel care este mereu aproape lanaga tine. Eu cred ca daca il /o iubesti cu adevarat nu te-ai gandi la asa ceva si asta ar insemna ca il/o minti cand ii spui cuvintele TE IUBESC, pentru ca daca ar fi asa nu te-ai gandi la prietenul/a ei/lui.

:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stie sa ma tina langa ea...nu am sa o insel, daca nu...cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este naspa dar de inselat m-am gandit dar nu prirtrnul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da l-am inselat cu un prieten de-al lui dar nu pentru ca m-am gandit pur si simplu s-a intamplat dar cu toate stea am avut mare noroc ca ne-am oprit si nu sa aflat