| Eroare404 a întrebat:

Ati fost vreodata inselati de partener?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da

| raluk27 a răspuns:

Nu. Sau cel putin n-am aflat.

| Coquina2 a răspuns:

Ce inseamna mai exact inselat?
presupun ca te referi la sex.
sa faci doar sex cu alta persoana decat partenerul nu se numeste inselat.

| Eroare404 explică (pentru Coquina2):

Dar cum se numeste?

| raluk27 a răspuns (pentru Eroare404):

Fiecare are prestabilit in minte conceptul de "inselat".
Pentru unii un simplu sarut inseamna a insela, pentru altii a iesi cu cineva la o cafea. Altii considera ca a insela inseamna doar sex. Depinde.
Pentru Coquina, a face doar sex nu inseamna inselat. Ti-a placut, ai facut-o si gata, pa. Probabil in viziunea ei inselatul vizeaza partea emotionala. Inseli atunci cand dezvolti o relatie cu altul, cand incepi sa iubesti pe altcineva.

| TaseGaby a răspuns:

Normal ca da