| anonim_4396 a întrebat:

V-a prins vreodata iubitu/iubita masturbanduse?

11 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Da, pe tine te-a prins? in ce circumstante?

| wolder a răspuns:

Nu e o rusine oricum. unii baieti fac asta in fata iubitelor si inverswinking Dar oricum nu, nu m-a prins

| sebysebyca a răspuns:

Te uitai la desene,mancai cereale,te masturbai...te-am prins napoleon bonaparte! tu scriai,trageai cu tunul, taiai cu sabia, trageai cu arcul, scriai, i-o dadeai in cap lui mutu si astea le faceai pe toate odata!

| spaghetty a răspuns (pentru sebysebyca):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))PENALlaughing))

| pavel88 a răspuns:

Te-au prins parintii cum dadeai la manivela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intai invata cum se fac acordurile in propozitie si apoi pune intrebari.

| EUBMV89 a răspuns:

NU. Dar chiar nu vad ce e asa de grav, daca te-ar prinde?

| MSGeanyy a răspuns:

laughing) nu... de ce pe tine?happy

| midnight00 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu aiba nevoie...zic eu laughing depinde de la caz la caz, poate fi si placere vinovata.