| fiorella03 a întrebat:

Vi se pare normal ca atunci cand sunt cu iubitul meu si il chem sa iesim in oras el sa nu aiba chef niciodata iar cu prima ocazie cand e singur iese in oras cu prieteni/prietene si sa imi aminteasca cu fiecare ocazie ca lui ii place un anumit gen de fete total opusul meu, oare am motive sa fiu suspicioasa ca m-ar insela?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intrebarea ta este retorica! Atunci cand ai un iubit, o iubita, este normal sa-ti arda calcaiele sa-ti petreci cat mai mult impreuna, ceea ce nu este cazul vostru.

| grab a răspuns:

"cand sunt cu iubitul meu"

Mai, esti tu sigura ca el despre tine zice "iubita mea"?

Daca ii plac fetele opuse tine fizic, asta e cel mai elegant mod de a-ti spune ca ce-a fost a fost, gata!

Mergi mai departe, nu fii geloasa si nu astepta sa ti se intampla lucruri bune stand retrasa.

Da-i mai deprate cu viata si ocuparile specifice varstei, cauta-ti alta companie!

Succes!

| NnDWtf a răspuns:

Daca va vedeti in fiecare zi, atunci da, mi se pare. Pentru ca iesiti in oras da? Si ce faceti mai departe? Vorbiti aceleasi lucruri sau nu vorbiti deloc.

| Rockefeller a răspuns:

Ti se pare doar...dar nu te inseala

| maryus83 a răspuns:

Mi se pare normal sa nu vrea sa iese cu tine, nu ai motive sa crezi ca te-ar insela

| Nicki18 a răspuns:

Nu te inseala, dar daca tot iti spune ce gen de fete ii plac, cu speranta ca si tu sa devii ca acele fete, atunci cel mai bun lucru pentru tine ar fi sa te desparti de el, daca nu mai vrei ca cineva sa tot incerce sa te schimbe.Nu-l lasa s-o faca! Tu ai personalitate, esti un om care isi traieste viata dupa propriile principii (doar in limita decentei, sper.)

| andr33utza12 a răspuns:

Nu e deloc normal. eu am impresia ca vrea sa va despartiti..asa ca ai grija. incearca sa nu il cauti o zi vezi daca te cauta daca nu clar nu ii pasa si mai bine va despartiti si eu am trecut prin asta. bafta:*

| parapan a răspuns:

N-a avut chef sa iesiti in oras in ziua respectiva sau n-a avut chef sa stati impreuna deloc?
Daca erati impreuna poate n-a avut pur si simplu chef sa iasa in ziua aia, dar daca erati impreuna eu zic ca nu trebuie sa il condamni ca mai vrea sa iasa din cand in cand si singur. Ce parere aveti ceilalalti?

| fiorella03 explică (pentru parapan):

Nu are chef aproape deloc sa iasa cu mine imi zice "iesi pe balcon si ia o gura de aer daca vrei aer" iar cand plec eu ma suna ca a iesit in oras/club etc