| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca la 16 ani sa nu fii avut vreo relatie? M-am sarutat de curand cu o fata dar am incheiat in aceeasi zi discutia pentru ca nu eram atras de ea,eram atras de o fata cu care am vorbit toata vara,eram indragostit de ea...
Acum am inceput sa vorbesc cu acea fata care vorbeam asta vara dar nu mai e aceeasi, e schimbata si nu mai simt nimic pentru ea...
Deci credeti ca e normal sa nu fi avut nicio relatie pana la varsta de 16 ani(si 2 luni)?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este unul cat se poate de simplu si adevarat; bineinteles ca DA. In ultima vreme au aparut destul de multe intrebari similare cu a ta puse de unii cu varsta trecuta binisor de 20 de ani, unii chiar cu varsta de peste 25 de ani. Sufletul pereche care sa-ti ofere dragostea adevarata se poate ivi pe neasteptate, uneori mai devreme, alteori mai tarziu, sau uneori.....niciodata. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. Daca umbli dupa doi iepuri, risti sa nu prinzi niciunul.

| vocea a răspuns:

Viata amoroasa o incepi cand consideri tu ca e nevoie nu cand considera altii.

| danutzu96 a răspuns:

Da, perfect normal.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Alții nici la 18 ani nu au avut si tu te plângi deja de la 16 ani?

| Staind a răspuns:

Nu e panica

| MariusMarius07 a răspuns:

E perfect normal, majoritatea fetelor de acum, se dau in vant doar dupa baietii cu bani. Decat sa fugi dupa dragoste acum si sa suferi mai tarziu. Mai bine asteapta sa vina dragostea la tine si sa traiesti fericit tot restul vieti.