| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati vorbit vreodata cu o persoana necunoscuta de pe un site de socializare in scopul gasirii unei relatii sau de prietenie sau la caterinca?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în general când vorbesc cu necunoscuți o fac pentru anturaje, prietenii, dacă se întâmplă să apară și un tip care să-mi atragă atenția spre mai mult, super, dacă nu, oricum nu-i caut, prefer să-i găsesc în realitate sau într-un context unde să nu-mi dau seama de intențiile lor în 5 minute

| SilentRain a răspuns:

Pe net majoritatea sunt la caterinca, puțini i-am luat in serios

| Sofer a răspuns:

Da. Am vorbit.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am vorbit cu multe persoane necunoscute, am rămas prietenă foarte apropiată în viața reală cu o parte din ele. Actuala relație tot cu o persoană cunoscută pe Internet am început-o, dintr-o joacă laughing. Mi se pare o pierdere de timp să vorbești cu cineva la caterncă, mai bine te duci și faci o ciorbă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La caterinca, daca crezi că o sa ți găsești prieteni buni sau sufletul pereche pe net, o sa fii profund dezamăgit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Am vorbit happy

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Si cum a fost?

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți spun sincer. Și am mai răspuns în urma cu ceva timp la o întrebare asemănătoare. Dacă știi ceea ce cauți, cum rătăcești tu pe un anume site (toți spunem ca găsim numai oameni de nimic. Dar dacă găsim numai oameni de nimic, iar noi, facem și noi parte din acea platforma, nu suntem și noi niște nimicuri?) asa mai poate sa rătăcească o persoana bună. Trebuie doar sa o găsești. Personal am vorbit cu două-trei persoane în mediul online absolut extraordinare! Le-am și întâlnit după un timp (timpul este foarte important, dacă nu te poți vedea pe moment, iar o persoana pleacă, inseamna ca nu era pentru tine! Însă, dacă are răbdare și ajungi sa o cunoști înseamnă ceva!) și păstrăm legătura și în ziua de azi. Deci, de ce nu?

| IngerasulMicut a răspuns:

Relații? Oh nu, sunt sub 16 ani, și nu vreau sa am o relație la vârsta mea, pur și simplu. Și relațiile online nu dau succes deseori. Prietenie, da. Caterina, cu atât mai mult.