| anonim_4396 a întrebat:

Voi baietii cand va excitati ata penisului cu degetul sau cu dusul, fara sa frecati tot penisul, aveti ejaculare?

2 răspunsuri:
| SuntDoarUnuMic a răspuns:

Tot ce pot spune:LOL.Ata penisului nu se excita, capul se excita...e punctul forte(si cred ca cu dusul te si doare). Fara frecare nu se obtine ejaculare...doar in anumite cazuri care nu vrei sa le afliirolling on the floor

| WiGGy a răspuns:

Nu cred rolling on the floor
"ata" nu se excita
trebuie sa dai la cocosel nu la ata
si cu dusul am incercat...sunt 100% sigur ca nu vine jetu laughing