| anonim_4396 a întrebat:

Voi cam de cate ori pe saptamana faceti sex cu partenerul?

20 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu vrei să ne verifici?

| Danysan a răspuns:

De cate ori simti nevoia logic -oricum depinde si de partener-ca daca tu vrei ca disperatu sex non stop ai sansa sa te ia aia cu lingura la bataie ca nu mai re timp sa faca mancare laughing-cum ziceau unii in alte posturi odata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? Sa stii si tu de cate ori sa te masturbezi?

| trance04 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))

| anonim_4396 explică (pentru NuMaContrazice):

Ma bucur c-am adus un zambet happy

| anonim_4396 explică (pentru trance04):

Ma bucur ca am adus un zambet happy

| trance04 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este chiar de ras curlyyy la ce intrebare a postat Jenovawinking

| anonim_4396 explică (pentru trance04):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine..ca sa-ti dovedesc ca nu-s asa retardat nu comentez nimic la aceasta afirmatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Voi cam de cate ori pe saptamana faceti sex cu partenerul?"
Daca nici asta nu-i intrebare din viata personala atunci nu stiu care e.
Inca ceva, esti cam retardat daca nu ti-ai dat seama din numele ei ca e fata.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

„Get a life man" laughing
Spune-i tu că de fapt și-a zis-o singur cu faza asta...că mi-e silă laughing

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex? de vreo 2 ori pe zi, cu dragostea e mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si asta arata IQ-ul negatv pe care il ai.

| Demonull a răspuns:

Pff eram gata sa raspund dar am vazut la sfarsitul intrebarii ''partenerul''...de multe ori dar nu cu ''partenera'' are absent de o bucata de vreme in catalogul meu =)

| LineGuide a răspuns:

De cate ori se poate si simtim nevoia, nu exista o limita, sau o necesitate.
Mult noroc!

| trance04 a răspuns:

Daca taceai... sper ca stii proverbul laughing

| iZberg a răspuns:

De cate ori ne cere organismul

| Forcas15 a răspuns:

Maxim 6 cai