| George628zz a întrebat:

Voi ce părere aveți despre lesbiene? Dar despre gay?
Ce ati alege dintre gay si lesbiene?
Vreau argumente

Răspuns Câştigător
| Glenky a răspuns:

Pai ce părere să ai, sunt oameni. Doar sunt atrași de același sex și fac altceva în pat.
Cum adică ce am alege? Da ce sunt? animale de companie?laughing
Din experiența mea sunt persoane foarte puternice din punct de vedere emoțional, amuzante și culmea că și de succes (Deci nu prea cred că vreo Divinitate le disprețuiește) care reușesc să treacă peste greutațile vieții și să învingă toata ura inutilă.
Din păcate trebuie să sufere pentru că s-au născut puțin mai altfel. Oricum ăia homofobi sunt persoane analfabete care au 2 clase ca trenul.
Ps: Aștia care nu mai pot de greață de ce fac persoanele homosexuale în pat probabil sunt ăia care put mereu în tramvai si fac biluțe de muci ca să le mănânce. Să nu mai zic de genul de persoane care cred că din cauza lor o să devenim toți gay. Nu cred ca mai e nevoie de argumente.

| George628zz explică (pentru Glenky):

Exact,sau babele creștine.

118 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tipa bi, ai avatantaje mai mari.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mai documenteaza-te. Daca au ajuns si episcopii catolici din Europa sa spuna intr-un comunicat ca homosexualitatea nu este boala si nu poate fi tratata si cer sa se inceteze cu incercarile de vindecare prin diferite metode, inseamna ca tu esti cel care are ceva la mansarda.

| RowseRj a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Doamne daaaaa. In sfârșit! Omulte unde ai fost când mă certam acum 50 de mesaje cu ăsta și îi ziceam acest lucru. Doamne

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, ai zis urat, ca homosexualii - gay si lesbiene - sau bisexualii nu au probleme mentale. Daca eu ti-as zice ca esti bolnav mental ca sustii asemenea teorii, impotriva a ce spun specialistii in domeniu, ce ai zice?

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Eu cum *** sa fiu bolnav ma? Ca fiind băiat imi plac fetele?
Pai asta e normalitatea ba puta daca ai uitat

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Asta este normalitatea ta, dar nu si a altora.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Faptul ca iti plac fetele nu inseamna ca nu esti bolnav. Ura, homofobia, xenofobia etc. sunt la limita patologicului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Acum sa-ti dau un raspuns la intrebare.
Eu am o parere buna asa cum o am si despre heterosexuali. Cu o singua tusa: nu-mi place ca nu li se aproba drepturi simple ca parteneriatul.
Nu aleg intre gay si lesbiene, deoarece sunt doua categorii, fiecare cu problemele lor.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu este vorba de cum arati, ci despre ce ai in cap si cum te comporti.
Zici ca americanii sunt un popor mizerabil. In Asia, la mai multe popoare se considera ca un oras este cu atat mai civilizat, cu cat sunt mai multi homosexuali iesiti din dulap.

| Justme1997 a răspuns:

Cum adică sa aleg? Gay, preferabil in HD

| George628zz explică (pentru Justme1997):

Credeam ca gay sunt mai scarbosi decât lesbienele dar ok, fiecare cu ce ii convine

| Justme1997 a răspuns (pentru George628zz):

Logic ca daca esti baiat preferi sa vezi doua fete big grin

| George628zz explică (pentru Justme1997):

Fiind băiat iti confirm ca ei sunt scarbosi comparativ cu fetele, voi aveti sperma? voi trebuie sa va largiti in fund? nu cred, ei sunt scarbosi

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Bă. Doar pentru că asta ai văzut tu în porno așa că tea împins curiozitatea să vezi cum o fac 2 bărbați nu înseamnă că toți se ling în cur și din astea. Să fi gay nu înseamnă că trebuie neapărat să faci s*x cu un alt bărbat. Există masturbare sau săruturi. Nu toți bărbați gay suportă sexul anal geniule.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Auzi? Am spus doar ca e scarbos la băieți si nu ma lua asa tare genio.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RowseRj):

Ai dreptate. S-a constatat ca la gay preludiul este foarte lung si actul sexual se rezuma intr-o descarcare sexuala prin masturbare. Chiar si anal facand, cei care se respecta recurg intai la aplicarea unei igiene perfecte. Doi gay nu vor face sex anal daca nu sunt pregatiti din toate punctele de vedere.

| Alverto a răspuns:

Pentru ei aș legaliza pedeapsa capitală

Prietenii mei nu va voi răspunde la comentariile contradictorii pentru că sunteți doar animale îmbrăcate frumos cei ce susțin
Iar animalele nu pot vorbi

| alexalx1234 a răspuns:

Și mie îmi comentează cu rahaturi de genul

| RKBlue a răspuns:

Ce parere am?
Una foarte buna.
Nu despre toti, desigur.
Am o parere buna despre cei pe care i-am intalnit, despre cei cu care s-a intamplat sa conversez online despre diferite teme si subiecte.
Am o parere proasta despre persoanele extremiste.Ele fac rau si incearca sa distruga adevarata fundatie a LGBT, adica acceptarea.Sa nu iti fie frica sa traiesti cum vrei, sa iti fie frica ca vei fi ucis, marginalizat si batjocorit, ca vei pierde anumite experiente, ca ti se vor inchide usi, numai fiindca esti diferit.
Persoanele gay si lesbienele nu sunt diferiti de persoanele hetero, in afara de cine sunt atrasi.Atractia nu poate fi dictata, nu poate fi schimbata, si atunci, atata timp cat o relatie se bazeaza pe consens, intre 2 persoane mature, nu are ce sa nu fie natural.

| AlexeHellsing a răspuns:

Nu cred că înțeleg întrebarea... totuși, ideea este că majoritatea sunt persoane ok. Se diferențiază de restul prin gusturi, iar gusturile nu se discută.

| RowseRj a răspuns:

Am o părere foarte bună. Am prieteni gay și prietene lesbiene. Chiar eu sunt Bi. Și nu îi diferențiază nimic de persoanele normale. Sunt doar uameni cu iubiți sau iubite. Nu sunt besti cum se spune sau oameni inapți psihic. Nu sunt pedofili și nu fac rău oamenilor din jur. Nu sunt cine știe ce intimi pe stradă ca să zici că se călăresc sau *** pe la colțuri. Sunt doar oameni normali. Să mor eu că deja văd niște frustrați creștini ști tu de-aia înrăiți care o să vină aici și o să zică că oamenii aceia normali sunt inapți mintal și că trebuie să se ducă la biserică. Știti măi "credincioși " obsedați dacă ați fi așa plini de har și ați fi așa dedicați lui Dumnezeu România ar fi plină de copii iar familiile ar avea 6 - 7 dar ce să vezi nu e așa pentru că majoritatea folosesc prezervative și contraceptive și ce să vezi E PĂCAT. Și să nu vă aud că îmi ziceți mie acum că " O să arzi în iad și din astea că mă doare exact în p***ă" Și ca să știți și voi că micile plăceri pe care le aveți în afara căsătoriei s*x oral, anal și din astea tot păcat e.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Exact

| anonim_4396 a răspuns (pentru RowseRj):

Ah si pedofilii sunt inapti psihic? Sunt mai multi decât crezi, iti garantez eu ca cunosti macar unul.

| RowseRj a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pedofili sunt inapți psihic și chiar ar trebui să li se taie **** pentru că ei violează copii

| FaraNume2544 a răspuns (pentru RowseRj):

Da? Răspunzi cum vrei tu? Atunci si eu iti raspund cu fa!
Deci fa, cred ca de aia esti asa pornită pe mine ca esti lesbiena nu?

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

Da bă îmi plac fetele și băieți am fost cu fete și mam sărutat cu fete și am făcut tot ce fac lezbienele. Mulțumit nenea?

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Ok deja ai întrecut măsura! faptul ca ea poate si-a tras-o cu o fată și îi place **** nu e problema ta lasă sa fie cum vrea **** ei ca e viața ei.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Fute tot ce prinzi si traieste viata! Nu asculta ca esti lesbi sau cum esti e *** viața ta *** pe cine vrei si cu cine vrei

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Putem vorbi in privat?

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Mulțumesc. ????????????

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Scrie-mi vreau sa aflu mai multe despre persoanele lgbt

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Da

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Sunt membru junior nu-ți pot scrie. Încearcă tu.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Nu pot. stiu ca par pervers dar ai facut sex cu fata?

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Eu am întrecut măsura? Am zis eu sa nu f**a tot ce prinde(ma indoiesc ca are cu ce)
Ai sa-mi bag...
Si tin eu cu forta sa nu fie ea cum vrea? laughing

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Nu se numește chiar sex dar ceva de genul. Totuși nici una dintre noi nu are ***

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Masturbare reciprocă?

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Da. Sex oral exident cu baraj dentar și jucări sexuale. Și nu e pervers doamne. Eu mă gândesc la ea ca o educație sexuala despre lgbt deci nu-ți face griji

| anonim_4396 a răspuns (pentru RowseRj):

Super gandire. Ai una emotionalã nu rationala.
Nup pedofilia intrã in aceeasi categorie ca si celelalte orientari sexuale, sau dereglari mintale, nu poti sa incurajezi una, pentru ca sunt acelasi chestii.

| RowseRj a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar cei din lgbt au o orientare mult mai sănătoasă. Fie cum vrei tu

| George628zz explică (pentru anonim_4396):

Fiecare gândește cum vrea nu?

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Baraj dentar e ala care te protejează atunci când îi faci sex oral

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Da. Să zicem

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Dacă aș fi fata as fi lesbi, si mi-ar trage-o cu toate happydar fara jucării adică nu sunt.Nu te gândi că sunt pervers dar crede-mă sexul între 2 fete e cel mai tare

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Da ăla e. Nu e neapărat obligatoriu dar dacă vrei să faci sex sigur e mai bine.

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Să ști că fără jucări sexuale nu are farmec. Nu e cine știe ce mare placere

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Stii ce are farmec fara jucării? iubirea si eu cred ca ele nu se *** doar pentru ca au nevoie si pentru ca se iubesc. Poate are farmec, diferă de sensibilitatea persoanei poate sa aiba plăcere si când o saruta sau orgasm

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Da ai un punct de vedere bun.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Dar ti-am zis daca eram fata eram lesbi si ma futeam cu toate

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

happy

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Odată se uita unu in autobuz la mine dar nu odată si de mai multe ori, si in curtea școlii

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Cine știe poate iai picat cu tronc

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Insistent se uita nu stiu de ce, si cand a urcat in autobuz se uita fix la mine

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Vezi ca poate ti-a trage-o!
Poate are si el fetisuri din astea mai ciudate cum aveti voi!

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

Sau i sa părut ca semeni cu cineva și a zis ca i se pare

| FaraNume2544 a răspuns (pentru RowseRj):

La cine i s-a părut ce?

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Nu sunt gay lol

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Atunci intreaba-l pe ăla de ce korhaz se uita la tine?
De comentează ceva baga-i una apoi te asigur ca nu mai are treaba cu tine

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

De 2 ani se uita la mine laughing)

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Daa..de 2 ani happy

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Si nu te deranjează?

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Și tu ce părere ai? Îl cunoști? Alfa chestii despre el.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Il cunosc, odată mi-a luat sticla si a zis ca mi-a căzut sticla dar de fapt el a luat-o.

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Ba da, eram in autobuz si se uita ca obsedatu

| RowseRj a răspuns (pentru George628zz):

Asta e. Ignorăl.

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

La tipul care îl urmărea. Dar să clarificat totul

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Lgbt nu încurajează pedofilia sau necrofilia oameni buni! Dacă o femeie e lesbi nu înseamnă ca ii plac și cadavrele sau pisicile
Treziți va

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru RowseRj):

Nu te enerva, nu meritawinking întotdeauna or sa existe oameni ce v-or avea o părere nu prea drăguță despre noiwinking. Tu trăiește-ți viata și fa ceea ce simți!

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa consideri pedofilia in aceeasi categorie cu lgbt este dereglare mintala. O lipsa de logica. Nu exista nicio asemanare. Una are relatii consensuale intre doua persoane adulte. Una nu. Faptul ca ambele au legatura cu sexul nu le transforma in aceleasi lucruri. Tu ai fantezii de violator din cate am vazut. Si tu esti o minoritate. Faci parte din LGBT doar pentru asta? Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Nu am zis ca intra in lgbt. Intra in categoria orientarior sexuale. Si in plus nu eu zic asta o zic psihologii in domeniu, esti tu cumva vreunu? Nu, asa ca pãrerea ta este irelevanta.
As putea sa respect parerea unuia dintre voi daca a-ti zice despre toate ca sunt devieri, dar sa zici ca doar pedofilia e anormala si sa faci sex cu acelasi gen e o normalitate. Asta inseamna doar ignoranta si lipsa de informare:

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pedofilia nu e orientare sexuala. Orientarea inseamna sa fii atras de barbati, de femei sau barbati si femei. Altele nu exista. Mai exista asexuali, care nu sunt atrasi de alti oameni in general. Sunt cativa bolnavi care incearca sa o transforme intr-o orientare sexuala. Prea putini la numar ca sa conteze. Poti sa-mi dai niste nume de psihologi care au zis asta?

| RowseRj a răspuns (pentru troleibuz):

Chiar dacă pedofili sunt persoane cum zici tu " cu o orientare diferită" ei au o problemă pentru că ce fac ei este toxic din punct de vedere omenesc. Ce fac cei din lgbt nu este. Nu afectează pe nimeni dacă unu e gay sau una e lezbi. Pe când dacă unu e pedofil afectează copii și societatea.

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ar fi o normalitate sa fii gay sau lesbiana?
Faptul ca nu sunt o majoritate nu insemna ca e anormal.
Animalele prezinta tendinte homosexuale.
Persoanele gay exista de cand pamantul.
Nu exista nici macar o cauza, nu exista nici o dovada care ar putea arata de ce exista alte orientari sexuale.
Persoanle gay vin din medii atat de diverse incat nu poti spune ca exista ceva ce transforma oamenii hetero in gay.Ar fi doar o aberatie.
Pedofilia...ei aici e greu.
Pe Quora, am vazut pentru prima data raspunsuri date de pedofili.
Nu sunt oameni rai.Dar ceea ce vor e rau.
Nu toti pedofilii cad prada "poftelor".Ei insa sunt atrasi de copii.De tineri, care sunt minori. Ceea ce e ilegal.E gresit dpdv. moral.
De ce nu e homosexualitatea gresita si ea? Fiindca 2 persoane isi dau acordul, nu exista fortare, abuz, etc, intr-o relatie a 2 persoane de acelasi sex.(cat timp ambele persoane sunt mature, nu una minora si una majora, caci ne ducem inspre pedofilie)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RKBlue):

Nu zic ca ar fi o anormalitate, zic ca toate chestiile sunt normale indiferent de ce esti atras, chiar daca asta implica incest/pedofilie/necrofilie/zoo folie, lgbt sunt doar de suprafata e o ramura deasupra si oamenii tind sa accepte asta si sa nu le considere tabu.
Si pedofilia existã de când lumea si pamantul si la animale existã.

Si intre doua persoane mature poate exista abuz de orice fel,, nu vad ce legatura are pedofia Cu abuzul neparat.

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Pedopfilia nu are legătură cu abuzul neapărat, exact cum ai zis.
Dar dacă un minor(13 ani) si o persoană majora au o relație(de tip sexual, mai ales) e considerat abuz si uneori viol. (fiindcă se consideră că persoanele adulte pot influența cum vor copiii)
Și între persoane adulte e abuz. Normal.
Vorbeam de relațiile normale.
Cred că sunt nenumarate cazuri de abuz și la persoanele gay.
Abuzul si violul nu tin de orientare ci de om.
Pedofilii nu sunt oameni răi. Cei care abuzează sunt oameni răi. La fel ca orice alt om care abuzează de cineva.

| RowseRj a răspuns:

6-7 copii *

| RowseRj a răspuns:

Bă. Zici că nai nimic și că ele trebuie respectate. Dar cum le respecți dacă le jignești în primul rând? Ști ar fi culmea acum să-ți spun eu că și tu dacă dai laba ai probleme mintale.

| FaraNume2544 a răspuns (pentru RowseRj):

În primul rând aici nu se răspunde cu "Bă"
Si masturbarea cu lgbt n-are nici o legatura!

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Are puțină, gen lesbiene se masturbeaza dar doar unele

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

Cine zice că nu se răspunde cu bă. Pot răspunde cum vreau.

| George628zz explică (pentru RowseRj):

Ok nu te ambala

| Mrfear a răspuns:

Nu generalizez din cauza orientarii sexuale diferite.

| George628zz explică:

Ai încurcat comentariul băiatul meu, nu mă enerva

| TimmyTim a răspuns:

Nu sunt de acord cu LGBTQ+ si raspunsul meu pentru ei este:
"Just because you're offended doesn't mean you are right." (by Ricky Gervais)

Fara hate, va rog! Pana la urma suntem in secolul 21 si avem dreptul de a ne spune parerea public.winking
Multumesc!

| Glenky a răspuns (pentru TimmyTim):

Vezi că ai engleză pe la colțul gurii.

| TimmyTim a răspuns (pentru Glenky):

Tocmai ce vorbeam...se putea sa nu apară unul ca tine pe aici?laughing)

| FaraNume2544 a răspuns:

Trebuie sa respectați ca pana la urma si ei is oameni

| Lawrrrr a răspuns (pentru FaraNume2544):

Nu au creier pentru ca au alte preferințe fata de ale tale? Dacă ar fi o problema ar fi una de natura hormonală nu cerebrala.

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Dacă maică-ta sau tu ai avut educația de a spune asta despre ei, deja mi-am facut o parere despre tine.

| George628zz explică (pentru Lawrrrr):

Exact,daca ar gândi multi ca tine probabil lumea s-ar dezvolta.
Hai in privat.

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Da,s-ar dezvolta si ar fi lumea plina numai de poponari si lesbiene!
Oricum deja ii plin lumea cu băieți pe tocuri si glezne descoperite

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Nu înțelegi ce vreau sa spun ..ascultă tu ai alt mod de gândire, si incerc sa te lămuresc cu ceva. uite in lumea asta fiecare face ce vrea, nimeni nu e mai presus decat nimeni, fiecare e om si face ce vrea.Iar acum vreau sa îți zic că lumea gândește ceva nasol despre ei si sunt multe babe care au o parere despre ei. Dacă noi am fi ca inainte sa fim ca de pe vremea lui ceaușescu noi romanii suntem foarte înapoiați.Asta voiam să zic

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Homosexualitatea nu este o boala, aceasta fiind scoasa de pe lista bolilor de catre Congresul mondial al psihiatrilor inca din anul 1980. Homosexualitatea este din nastere (a nu se confunda cu ereditatea) ca urmare a unei defectiuni ce apare la gena sexualitatii in primele trei saptamani ale sarcinii.

| RowseRj a răspuns (pentru CodrutElian1990):

happy te-ai trezit și tu după 60 de mesaje. Hai salut.

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu tu erai ala care a gustat sperma a 7 barbati ma?laughing
Ba frate, a fost buna?laughing laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Acestia au fost de cand e lumea - ma refer la homosexuali - doar ca mass-media nu era atat de dezvoltata, incat sa-i vezi.
Un heterosexual nu va fi niciodata homosexual, desi confor scarii homosexualitatii sun destui heterosexuali care au incercat si experiente homosexuale.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Da, a fost buna. Ai ceva impotriva?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RowseRj):

Eu nu ma mai lupt cu acesti oligofreni. Oricat ai vrea sa ii faci sa inteleaga, nu poti. De multe ori eu fac ce-mi zicea tata: daca asemenea oameni te prind de poala hainei, taie poala si fugi.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Stii ca din sperma se face un medicament folosit impotriva imbatranirii? Ca sperma reduce cantitatea de zahar in sange la diabetici?

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ba da ce sa intelegem ma? Ca homosexualitatea e normala? Ba omule esti sănătos la cap? Bine ma, inteleg ca trebuie sa le respecti si oamenii ăștia ca is oameni dar nu sa ii încurajeze în ceea ce fac!

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Prostia asta de unde ai debitat-o? Pai cele mai multe medicamente se fac din plante! Auzi ma la el, medicamentele se fac din spermalaughing
Pai atunci medicii ar zice ca masturbati-va si la final cand vine sperma mancati-o!
Tu esti bolnav, du-te în America si fă-te femeie!
Imediat vei încuraja si prostia asta cu transformatul din bărbat în femeie sau din femeie în bărbat!

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

De ce nu? E ca și cum le-ai spune femeilor să nu aibă copii cu handicap sau să nu facă avort. De ce să nu-i încurajezi dacă preoți încurajează oameni să meargă la biserică? Merită încurajați cu toată forța!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Acesti oameni nu trebuie incurajati, ei fac asa cum le este felul. Dar nici sa-i ostracizezi. Stii ca in SUA, Curtea suprema de justitie a interrzis tratarea homosexualitatii?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Daca nu cunosti, nu te baga.
Atat. Ca nu mai meriti alte raspunsur, ca esti si fara bun simt.

| FaraNume2544 a răspuns (pentru RowseRj):

Tu femeie, daca toți vor fi lesbiene si poponari(cum vrei tu) o sa dispară specia umană(ceea ce pentru planeta nu ar fi rea de loc)!

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Bine dar nu poti obliga copilu sa fie straight, daca te naști asa inseamna ca asa esti nu poti schimba orientarea sexuală

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Daca din cauza homosexuaitatii dispare specia umana, atunci ar fi disparut din antichitate, deoarece atunci aceasta era la moda pe atunci.
O multime de personalitati ale lumii au fost homosexuali care au contribuit la mersul istoriei.

| RowseRj a răspuns (pentru FaraNume2544):

Dă-o dracu de specie umană. Cine dracu a zis să dispară. Eu doar susțin că nu trebuie să judeci pe cineva care face parte din lgbt cum faci tu. Că hai să fim serioși că acum nu devine tot globul lgbt omule nu dispare specia. Orcum suntem prea mulți și uni nau ce manca și unde să stea deci nu-i mare pagubă

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Si nu veni la mine cu "ca in SUA e asa"
Mă doare undeva de SUA!
Acum am inteles ca sunt oameni si mai prosti ca romanii de cand în SUA e protestul asta anti-rasisim! SUA are cei mai mizerabili cetățeni!
SUA s-a schimbat din cauza unui infractor ca a vrut să își ia țigări pe bani falși!
Nu zic ca trebuia omorât dar daca ăla era alb nu se făcea asa tam tam!
Poliția acolo e asa, ori te conformeze legii ori mergi altundeva!
Poliția asa a făcut si cu albii dar aia nu a contat numa pe negrii sa nu-i omoare!
Oribil popor!

| George628zz explică (pentru FaraNume2544):

Eu iubesc Rusiaaa

| FaraNume2544 a răspuns (pentru George628zz):

Ba,sincer daca ar trebui sa aleg intre SUA si Rusia clar as alege Rusia! Oricum imi place frigulhappy

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Este exact ceea ce propagi si tu: ura fata de homosexuali. N-ai nimic cu ei, dar ii categoriesti bolnavi mentali, adica oameni de rangul doi.

| FaraNume2544 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Dar asa is eu ma, nu ii suport dar asta nu inseamna ca daca ma întâlnesc cu un homosexual pe strada il scuip!
Doar ca am ura pe ei!

| Donsavas a răspuns (pentru FaraNume2544):

Sigur ca și persoanele homosexuale pot avea probleme psihice dar la fel de bine pot sa nu aibă

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Se vede cata cultura ai dupa modul in care te adresezi unei persoane pe care nu o cunosti.
Daca ai stii tu cati oameni sunt pe langa tine de alta orientare sexuala cred ca ai ramane blocat. Sunt homosexuali care in public sunt infocati homofobi. Ii fi unul dintre ei?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Eu ti-am spus ca se face un medicament, nu ca o inghiti natural. Dar daca tu atat intelegi, nu am ce sa-ti fac. De uned nu-i nici Dumnezeu nu cere.
Eu nu vreau sa ma fac femeie. Sunt casatorit si am copii. Diferenta dintre mine si tine este ca eu gandesc in secolul XXI, iar tu in secolul XVIII.

| FaraNume2544 a răspuns:

*trebuie respectați