| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeți că există băieți care sunt făcuți să fie singuri pe viață(forever alone)? De exemplu dacă ajungi pe la 23-24 de ani să nu fi avut nicio relație, e posibil să nici nu ai vreodată?

165 răspunsuri:
| SLS92 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

A venit si de un macho stii ce zic, una a avut si el toata viata cu care s-a insurat si au facut un plod dupa 8 ani de relatie si vine sa ma traga la raspundere ca de ce nu am prietena laughing funny rau

| DoesntMatter8745 a răspuns (pentru SLS92):

Da. Lumea nu își vede lungul nasului deloc, observ. Îi freacă grija total aiurea. Dar lăsați-mă în durerea mea că n.am nevoie de cheștionările voastre"

| SLS92 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

Doar cu asta ce am patit, oricum si daca nu era corona asta, nu ma duceam la botezul lui, in rest din partea altor verii nici macar nu am fost invitat la nunti sau botezi laughing

| DoesntMatter8745 a răspuns (pentru SLS92):

Mda. Nici pe mine nu ma invita nimeni. Si chiar daca m.ar invita, as refuza. Eu as mai lipsi, cu vibe.ul meu trist

| SLS92 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

Pocaieste-te inca nu e timpul pierdut laughing) asta daca nu te-ai delectat cu prea multe filme deocheate

| DoesntMatter8745 a răspuns (pentru SLS92):

Hoho, sunt prea păcătos deja laughing)

| alexalx1234 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

Ciudat. Am fost in centrul Constantei si fetele aveau iubiti tatuati, cu muschi si cel mai probabil bogati

| SLS92 a răspuns (pentru alexalx1234):

Comentariu tau imi aminteste de unu de pe aici care spunea ca daca te duci in vama veche fetele iti vor sarii in brate laughing) poate tomberoane sa iei in brate daca nu esti six packs

| alexalx1234 a răspuns (pentru SLS92):

Asa e in toata Constanta. Fara 6 pack nu faci nimic

| Peachdelight a răspuns (pentru SLS92):

Tu nu agăți fete tocmai pentru ca tot ce faci este sa te plângi, ia spune ce discuții porți tu cu o fata? Le arați cât ești de disperat? Du-te la sala, citește, devin-o un om interesant, misterios. Nu tot sta sa îți plângi de mila. In felul asta e clar ca niciodată nu o sa găsești pe cineva. Nu rezolvi nimic daca te plângi toată ziua? fiti bărbați, nu măscărici.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Peachdelight):

Omul gândește realist. Așa e lumea în ziua de azi. Doar după bani, averi si aspect fizic. Iubirea e de domeniul trecutului

| DoesntMatter8745 a răspuns (pentru alexalx1234):

Susțin. Asta e adevărat. Iubirea adevărată e floare rară cel puțin la noi în țară. De asta unii ca noi care nu avem bogăție materială și nici mama fizicului nu prea avem șanse să găsim pe cineva.

| alexalx1234 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

Daca sunt proaste si vor doar ce am mentionat mai sus nu avem ce sa le facem.

| SLS92 a răspuns (pentru VI3):

Sa fi virgin la 38 de ani eu unul mi-as lua viata in ***

| SLS92 a răspuns (pentru DoesntMatter8745):

Nu e vorba ca conteaza pentru tine, daca tu esti 0 in experienta sexuala te scuipa ca pe un ca ca t

| VI3 a răspuns (pentru SLS92):

De ce spui asta?

| Paul0007 a răspuns (pentru VI3):

Sunt de pe alt cont, sa fii virgin la 38 de ani, e ca si cum ai fi mort, fi serios! macar sa platesti sa vezi cum e, sa nu mori ultimul prost de pe planeta

| Mosotti a răspuns:

Daca nu ai avut relatii pana la 24 ani, inseamna ca nu arati la figura atractiv pentru sexul opus!
Sau esti praf pe comportament, socializare, fugi de oameni, pari ciudat in conversatii, una din doua sau ambele.

Nu inseamna ca nu vei avea vreodata, poti sa ai mai tarziu o relatie.

| VI3 a răspuns (pentru Paul0007):

Fiecare alege pentru el.

| Paul0007 a răspuns (pentru VI3):

Din pacate nu toti ne nastem cu gene bune, si nu e dupa cum alegi e dupa cum iti e dat cand deschizi ochi.

| VI3 a răspuns (pentru Paul0007):

Mă refeream, la a alege în a rămâne virgin sau nu.
Cât despre aspectul fizic, nu este foarte important, dar fiecare cu gândirea lui.

| Paul0007 a răspuns (pentru VI3):

Da sigur de asta ne vaitam toti pe aici ca dau doar la laba, plimba ursu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Fi serios, daca pana la 24 de ani nu ai avut relatii, chiar nu o sa mai ai.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer cam ai dreptate pana la urma, ca daca pana la 24 nu ai fost placut, nu ar exista motiv sa fi placut de atunci in colo, mai ales ca din ce in ce, imbatranim, deci fizicul se duce, cu anii ce trec, sansele-s mai mici.
Cei care-s placuti si placute, se vede inca de la 14-17 ani. Ca fizicu e proba eliminatorie clar, dupa aia abia cont si celelalte, fizic daca ai, se uita multe fete la tine si inevitabil faci relatie, pana la 24 ani ai multe sau ai una buna facuta inca de pe la 18-19 ani, tu la asta te referi.

| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 28 de ani și sunt virgin.

Nu am avut niciodată o prietenă până la vârsta asta.

Sunt timid și nu am curaj să vorbesc cu fete.

Plus faptul că familia nu mă ajută deloc în privința acestui lucru.

Efectiv îmi vine să plâng din cauza acestui lucru plus faptul că arăt ca un copil de liceu deoarece sunt mic de statură și fetele nici nu mă bagă în seamă.

Pur și simplu îmi vine să nu mai trăiesc.

Eu până la vârsta de 28 de ani nu am sărutat niciodată o fată, nu am ținut niciodată de mână o fată și efectiv mă apucă tristețea când mă gândesc la aceste lucruri.

Nu am văzut niciodată în realitate cum arată o femeie dezbrăcată complet.

Pur și simplu îmi doresc să mor în următorii 10 ani ca să nu ajung virgin la peste 50 de ani.

| SadBoyForever a răspuns (pentru VI3):

Eu sunt virgin la 28 de ani și lucrul acesta mă omoară zilnic.

Dacă mai stau încă 10 ani așa cred că o să tremur zilnic din cauza depresiei.

| VI3 a răspuns (pentru SadBoyForever):

De ce nu faci nimic în cazul ăsta?

| SadBoyForever a răspuns (pentru VI3):

Și ce aș putea face?

| VI3 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Nu îți place felul în care arăți? Poți merge la sală, doar încearcă să faci o schimbare.

| SadBoyForever a răspuns (pentru VI3):

Am 28 de ani și arăt a copil.

Sunt mic de statură și foarte slab.

Plus faptul că sunt virgin la 28 de ani și nu știu cum să fac să mai ascund acest lucru foarte rușinos.

Din păcate s-ar putea să mor virgin și chiar îmi dorescsă mor cât mai repede.