| BadAngel3 a întrebat:

Credeti ca mai exista viata si pe alte planete sau suntem complet singuri?

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii incredibil de cretin și să te crezi grețos de important dacă ai impresia că din infinitatea universului și din atâtea milioane de galaxii, Terra este singura pe care poate trăi ceva.

| Felys a răspuns:

Poate sub o alta forma complet diferita de cea a noastra

| TrăieşteClipa a răspuns:

Singuri pe naiba.
Dumnezeul biblic era doar unul dintre colonizatorii care si-au facut de cap pe aici.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Este probabil asta este un mister.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cred si eu ca ar mai fii si alte fiinte dar nu sunt dovezi concrete pe subiectul asta.

| Innsbruck a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Inca nu suntem suficient de dotati ca sa iesim macar din sistemul solar, ca sa avem dovezi concrete.Sistemul solar e o parte extrem de mica din galaxia noastra, deci sunt foarte multe sanse sa mai existe ceva.Ce sa mai zic de alte galaxii. In plus, cercetatorii nasa au descoperit planete/sateliti cu conditii prielnice pentru viata.