| Costea_Paul_1992 a întrebat:

Voi credeti in mos craciun?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am crezut cand eram mica...

| neutrino a răspuns:

Dar de ce sa nu cred? Stii tu ceva urat despre el si noi nu stim?

| h3r a răspuns:

Da... si il astept cu nerabdare.

| VampireBlood a răspuns:

Cum sa nu cred in mama si`n tata?rolling on the floor)

| Assu53 a răspuns:

Important e spiritul craciunuluiwinking si atmosfera aceea de craciun happy

| WhiteLover a răspuns:

Normal ca nu cred ca el imi aduce cadouri, dar cica craciun e sotul femeii care a primit-o pe Maria sa nasca in staul...deci poate a existat candva. oricum, in magia sarbatorilor cred happy

Răspuns utilizator avertizat
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Da cati ani ai ma? 3 ani? Cum pana mea sa crezi in mos craciun laughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IBeliveICanFly3):

Ma chiar daca el inca crede in mos craciun ce are de ce il face copil de 3 ani.invata tu sa citesti si dupa critical. poate tu ai 3 ani. laughing.

| Costea_Paul_1992 explică:

Nu is eu cred ca vine mos craciun

| mepunk2000 a răspuns:

Suji cariciuuu :X