| anonim_4396 a întrebat:

Voi de cate ori pe zi sau pe saptamana faceti sex cu partenera/partenerul? Ok, pare o intrebare penibila, dar mor de curiozitate ce scor aveti voi, dar sa ziceti REAL. Eu cu iubitul meu facem zilnic, de 2 ori pe zi, inclusiv seara. El cica "cel putin zilnic" sa o facem si cel mult nu exista De unde atata energie nu stiu. E amuzant si il iubesc. Deci, astept "scorurile" voastre

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1 data pe saptamana ajunge. Schimb femeile in fiecare ocazie

| corbulalbrosu a răspuns:

De regula asa se intampla in primii 1-2 ani. Doar dupa ce se instaleaza rutina, bat-o vina, atat numarul actelor sexuale cat si a zilelor de ''munca intensa'' incep sa scada, sa se rareasca. big grin Felicitari si sa aveti parte de o viata sexuala cat mai placuta, cat mai satisfacatoare si cat mai indelungata. Multa sanatate!

| Catrice a răspuns:

Am un scor ridicat. 99/100 laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

laughing

| deeeaqq a răspuns:

De 7 ori pe zi

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Oare? laughing

| Gofigi a răspuns:

Zilnic și facem asta de 10 ani

| anonim_4396 explică (pentru Gofigi):

Frumos! Să o țineți tot așa! big grin

| Lule a răspuns:

De 4-5 ori pe zi happy

| Roxanamihaela25 a răspuns:

Pai acum ca este plecat o facem doar o zi si este Sâmbăta.dar atunci cand suntem amandoi o facem cam de 3-4 ori..fiindca nu ma lasa in pace...ce sa mai...suntem niste mici nimfomani.a da! Nu mai vorbim despre oral?