| asdzxc a întrebat:

Voi dormi doua nopti la un baiat de care imi place. Nu suntem din acelasi oras, dar mamele noastre sunt prietene. Am mai dormit la el si el la mine (stau singura). Ne intelegem foarte bine, vorbim zilnic, iar cand ne vedem ma tine in brate si stam toata noaptea in oras. De fiecare data cand pleca din camera mea sa se culce, vedeam ca este foarte excitat, dar totusi nu a facut nicio miscare, desi se vede ca ar vrea. Ce pot sa fac sa ma apropii de el, sa ii dau de inteles ce vreau si sa ne sarutam?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa le gasesti cat mai mult de lucru mainilor tale in momentele in care va imbratisati cel mai pasional. Daca nici asa nu merge la un moment dat spune-i ca ai dori sa faci un dus dar nu stii ce sa faci deoarece cineva trebuie sa te spele pe spate ca nu poti de una singura. In mod normal una dintre cele doua "tertipuri" tot ar trebui sa functioneze. Succes. big grin

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu nu ii dai de inteles ca vrei sa dormi cu el, ce sa inteleaga saracul baiat? Daca nu le deranjeaza pe mamele voastre, ce mai asteptati? Dati-i drumul la treaba.Dar cu grija.

| Emilian65 a răspuns:

Cand pleaca in alta camera sa se culce, spune-i sa ramana sa se culce cu tine ca-ti este frig si ca vrei sa te incalzeasca toata noaptea. Daca nu pricepe ce vrei tu, spune-i direct ca vrei sa faci sex cu el.

| asdzxc explică (pentru Emilian65):

A spus ca doarme cu mine. Pe jos cica.

| sofisis a răspuns:

Ii poti sugera sa ramana sa doarma cu tine. Mai clar decat atat nu ai ce sa faci.

| asdzxc explică (pentru sofisis):

I-am spus aseara si a zis ca vrea sa doarma cu mine.

| sofisis a răspuns (pentru asdzxc):

Pai foarte bine. Si de aici ar cam trebui sa decurga totul de la sine. Nu e cazul sa il legi de pat si sa sari pe el dar fiind in acelasi pat, e clar ca se vor intampla chestii.

| RAY a răspuns (pentru asdzxc):

Spune-i direct in fata hai sa facem sex