| anonim_4396 a întrebat:

Voi fetelor ati accepta o aventura cu cineva care nu va atrage sexual?
Ca am citit ca e usor sa gasesti o fata pentru sex

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

1 - In mod normal nu conteaza ce cred altii, deci nu asta era problema.
2 - Corect, nu are de ce face sex cu cineva care nu ii place. Dar asta daca se intelegea perfect, nu era mare lucru sa stea sa si-o bage ala 4 minute. Fara pupaturi fara mai nimic, ca sincer e f greu sa gasesti pe cineva cu care sa te intelegi foarte bine, e f rar, si merita pastrata relatia aia.

18 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unde ai citit? A scris Bujor vreo carte?
Fetele serioase evita aventurile chiar si atunci cand exista atractie sexuala fata de unii, pentru ca stiu ca le poate dauna imaginii, in majoritatea cazurilor.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Dalmore1996 mi-a spus ca se gaseste foarte usor fete cu care sa faci sex, eu unu nu am gasit si cand am gasit lipsea atractia fizica

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Nu se gasesc pe toate drumurile. Sexul e simplu doar pentru oamenii fara principii.
Chiar si pentru fete e greu sa gaseasca o aventura ok la nevoie, si gandeste-te ca ele au parte de propuneri, nu trebuie sa deschida ele subiectul.
Partenere la discretie gasesti in anturajele cu IQ scazut, cum sunt crasmele-discoteca de la sat, sau liceele in care mediile de admitere sunt sub 7.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Man logic sa ne gandim de ce ar face o fata sex gratis daca nu o atrage x?
1, se face de rusine, ca iti pateaza imagine
2, ce sex ar fi ala, ar fi chin, am avut o amica care imi spunea ca se intelegeau perfect dar cand facea sex cu el i era scarba de el, nu era nici o atractie fizica

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Am zis eu ca ar accepta fetele aventuri cu tipi pe care nu ii plac nici macar fizic?

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu,nici noi nu am accepta

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Unei fate inteligente si serioase nu ii pasa de imagine in fata unor dobitoci care ar condamna-o. Isi urmeaza ce simte ca sa se simta bine si atat, nu isi pericliteaza placerea ei sau ce o fi ca sa ii multumeasca pe altii.

| Dalmore a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Puteai să zici doar că ești frustrat, era același lucru. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Mosotti):

Nu vorbim de "dobitocii care ar condamna-o", ca nu vorbesc de "femei" de clasa a 7-a. Eu vorbesc de 20+, spre 30. Cand oamenii se gandesc la chestii pe termen lung, iar aventurile sunt mult mai silentioase, dar produc niste eventuale daune in viitoarele relatii.
Si nu am sa stau sa despic firul in 4, iti doresc doar sa iei de soata una care s-a culcat cu alt barbat la fiecare 1-2 saptamani, cel putin de la 22 la 28 de ani. Sa-mi spui cum e sa vorbeasca despre sex ca despre trafic, si cat de viitoare mama vezi fiinta aia.

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

In primul rand nu ma deranjeaza ca s-a culcat cu altul la 1-2 sapt, ce are? Treaba ei ce a facut inainte, poate si eu am facut asa. Si daca a facut, poate fi mama ok, instinctul matern nu tine de cu cati s-a culcat inainte sa fie cu mine, faptul ca diversifici la sex e altceva, da, ca nu e prea comod e corect sa tot schimb femeia sau barbatul, dar unii au problema asta la creier, ca pana la urma e o problema, un om normal are un prieten sau prietena si face cu ala, cand nu mai e cu ala se duce in alta parte. Dar daca o face aia e, ca doar nu a omorat un barbat la 1-2 sapt, atunci da, era o problema ca mi-ar fi frica. S-a sexat, ce dracu rau a facut? Ce a fost a fost, e trecutul.

Evident sa nu faca cand e cu mine, dar asta e altceva, aici e vb doar de cele libere care fac. Sau schimba pentru ca spera sa gaseasca barbatul pentru o rel serioasa si vede ca ala nu are gand din asta. Voi aveti probleme cu sexu asta, considerati trafic, ceva nasol, rusine, sa faci ceva rau, sa faci rau altuia e nasol.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

1 - In mod normal nu conteaza ce cred altii, deci nu asta era problema.
2 - Corect, nu are de ce face sex cu cineva care nu ii place. Dar asta daca se intelegea perfect, nu era mare lucru sa stea sa si-o bage ala 4 minute. Fara pupaturi fara mai nimic, ca sincer e f greu sa gasesti pe cineva cu care sa te intelegi foarte bine, e f rar, si merita pastrata relatia aia.

| Mosotti a răspuns:

Daca ii place tare face, dar tot cu speranta de a iesi ceva serios, deci nu cu gand de aventura. Dar sunt si care accepta aventura, nu e problema, stiu eu pe una "de ce sa ma masturbez cand e mult mai bine cu o persoana sexul", exista chiar pe softpedia cineva asa, si sunt destule. Chiar nu gaseste partener pentru aventura fara implicare emotionala, culmea, si e si pofticioasa rau de tot. Si nu se considera neserioasa daca face sex, asa cum e normal. Ca doar nu face rau la cineva.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

E din tm aia?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, sti cine e de pe softpedia, precis sti daca erai prin iulie pe acolo.

| Freya1 a răspuns:

Nu as accepta o aventură la modul general.

| Dalmore a răspuns:

E ușor între oameni normali, care socializează laughing.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Ce inseamna oameni normali?

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Oameni care au o viață în afara TPU-ului. Și nu e nicio aluzie la tine. Dar nu te aștepta la răspunsuri realiste de la oameni care nu ies din casă.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Esti de acord cu mine ca conteaza aspectul fizic?