| CedreaBIS a întrebat:

Vorbesc cu o fata de acusi 6 luni si un prieten mi-a "furato" intr-o luna na' toata povestea este pe la alte intrebari in fine. Inainte sa ne "certam" ca, chiar am plans etc cand i-am vazut impreuna si na'. am plans 3 zile in a 3-a zii seara mi-a spus sa ne impacam sa fim iar prieteni ok ne-am impacat si a zis ca ala nu e in deplinatatea facultatilor mintale blabla ok dupa o saptamana a mers bine ea e cu ala eu am avut o saptamana de cosmar. de abia am trecut peste in fine. azi am vorbit cu ea aproape toata ziua si deschideam subiecte si imi zice mie zii tu un subiect si eu i-am spus politicos spune tu. a zis cica tu inca ma mai placi? >: >: >: eu am zis nu pot spune ca inca nu te plac.da sad si dupa i-am zis tin foarte mult la tine. thinking [ o plac ce sa mai sad ] si ea a zis ca si ea tine la mine. dupa care imi zice ca " sa stii ca eu vorbesc mai mult cu tine decat cu x big hug " ce sa fac oameni buni nici nu stiu ce sa fac, ce sa mai cred mi se prabuseste lumea-n cap de la vreme. am 16 ani! dau funda pentru. raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| andre8596 a răspuns:

Pai nu ai nimic de facut...continua sa vorbesti cu ea, vezi ce se intampla. Daca nu se va desparti de prietenul tau cat de curand inseamna ca nu vrea nimic mai mult decat o prietenie de la tine.

2 răspunsuri:
| alakyy a răspuns:

Fii mai curajos. ea deam tine ft la tine ca prieten si ai vazut ca tio luat la pont.da asta tu trebuia s-o faci. invit-o la o intilnire si spune-i tot ce simti pentru ea. succese

| Maduuts a răspuns:

Sa fim realisti! Daca iubesti pe cineva cu adevarat nu pleci de langa el... Daca te-ai purtat vreodata urat cu ea inteleg gestul ei, dar asa? Daca tu crezi ca poti trece peste tot ce s-a intamplat continuua sa vorbesti cu ea, poate o sa va impacati :X Dar trebuie sa te gandesti daca poti accepta ceea ce ti-a facut ea, daca poti sa-ti recapeti increderea in ea... si toate astea doar in cazul in care ea va renunta la acel baiat big grin