| CedreaBIS a întrebat:

Vorbesc cu o fata de acusi 6 luni si un prieten mi-a "furato" intr-o luna na' toata povestea este pe la alte intrebari in fine. Inainte sa ne "certam" ca, chiar am plans etc cand i-am vazut impreuna si na'. am plans 3 zile in a 3-a zii seara mi-a spus sa ne impacam sa fim iar prieteni ok ne-am impacat si a zis ca ala nu e in deplinatatea facultatilor mintale blabla ok dupa o saptamana a mers bine ea e cu ala eu am avut o saptamana de cosmar. de abia am trecut peste in fine. azi am vorbit cu ea aproape toata ziua si deschideam subiecte si imi zice mie zii tu un subiect si eu i-am spus politicos spune tu. a zis cica tu inca ma mai placi? >: >: >: eu am zis nu pot spune ca inca nu te plac.da sad si dupa i-am zis tin foarte mult la tine. thinking [ o plac ce sa mai sad ] si ea a zis ca si ea tine la mine. dupa care imi zice ca " sa stii ca eu vorbesc mai mult cu tine decat cu x big hug " ce sa fac oameni buni nici nu stiu ce sa fac, ce sa mai cred mi se prabuseste lumea-n cap de la vreme. am 16 ani! dau funda pentru. raspunsuri!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sa vedem...
1. pari a fi un baiat deosebit. incearca sa ramai asa, pentru ca ar fi pacat sa se piarda un tip ca lumea in favoarea marii mase de porci tongue
2. sincer, ori e foarte, foarte nehotarata, ori tine la tine la modul 'friends forever'
3. parerea mea e ca nu te iubeste, dar nu cunosc situatia asa ca.e doar o parere
4. eu cred ca cine 'tradeaza' o data o face si a doua oara. Eu sunt fata si, recunosc, sunt f geloasa in general, dar n-as putea trece peste o chestie de genul.e f neplacut sa tii la cineva care isi cauta alternative. mult noroc in decizii!

| MelissaJohns a răspuns:

Am trecut prin asta. sigur te place!