| Beatriceeeeeeee a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de cateva luni.
E genul mistocar, si. de multe ori nu rezistam si ii raspundeam cu aceeasi moneda. Problema la mine este ca luam glumele pe care el le facea prea personal, si am incercat sa ma calmez. Anyway, noi nu ne-am vazut pana acum, si se pare ca vineri ne vom vedea. De multe ori da de inteles ca ma place, ma alinta, dar sunt zile in care ne ignoram total. Mi-e frica deoarece cred ca el nu vrea nimic serios.ce sa fac? sad astept sfaturi sincere, FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa-ti fie frica pentru a nu fi iubita in bataie de joc. E practic si se poarta.

| blueheart a răspuns:

Hei! De ce iti este frica? A sosit momentul ca sa vezi daca si in realitate are acelasi comportament ca si pana acum. Daca nu vrea nimic serios iti vezi de drumul tau si el de al lui.Asteapta ziua de vineri si o sa-ti dai seama de adevaratele lui intentii, asta daca si le arata.
Succes! happy

| CaffeBoy a răspuns:

De ce va vedeti vineri?