| Alina09 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de vreo 2 saptamani zilnic la telefon dar nu ne-am vazut nicioata insa avem f multi pr in comun. chestia e ca el ma suna mai des, dar cand il sun eu de f multe ori nu raspunde. aseara l-am sunat si eu si o prietena si nu mi-a raspuns pana azi la 3 dupa masa. pe prietena mea o sunase intre timp iar pe mine ma sunase ultima. eu urasc f mult sa nu mi se raspunda la telefon sau sa fiu "uitata" si l-am intrebat ca dc m-a sunat ultima. el mi-a zis ca m-a sunat ultima ca cu mine ar vorbii cel mai mult. din cauza asta, eu m-am suparat si i-am cam facut putine crize si i-am spus ca ma duc sa invat ca am treaba. credeti ca am fost exagerata si ca nu trebuia sa ii zic nimic? funda happy

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai fost nedreapta pur si simplu.
Omul mai are si alte treburi in timpul zilei sau seara si daca nu raspunde asta nu inseamna ca te ignora sau te evita, pentru ca altfel nu te-ar mai suna el.
Si este chiar de inteles cand te suna pe tine ultima pentru ca isi planuieste sa discuta mai mult timp cu tine, iar tu in loc sa apreciezi acest gest, te crizezi.
Te mai miri cate rabdare trebuie sa aiba multi baieti cu o fata ca tine? spun asta cu toate ca sunt si eu fata, aici ii dau dreptate lui. happy
Sa fii iubita! happy

| Schatzyyyyy a răspuns:

Da,esti foarte geloasa, si orgoloasa! Poate are si treaba omul, nu sta numai la telefon!

| stefan251 a răspuns:

Poi.daca sunteti de la departare ...este o mare diferenta pentru ca el poate sa aiba pe alta si sa vb si cu tine el vrea 2 odata ...treaba asta nu se face asea trebuie sa fi sincer sa vb la telefon, msj vb frumoase sa vb de dragoste si de altele ..alina daca vrei da-mi id tau de mes sau fb vb mai multe!