| Ciomo a întrebat:

Voua cand va uitati la o persoana la ce va uitati prima oara?
Daca esti baiat la ce te uiti prima oara la o fata si invers.

11 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Eu ma uit la fata: ochii, zambetul, culoarea pieliilaughing, dupa daca e gras sau slabhappy!

| mona a răspuns:

La fata lui ma uit prima data

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Cam toate raspunsurile vostre fata de baietii m-au bulversatlaughing! GRESIT! nu toti se uita la sani si fund numai obsedatii eu sincer ma uit la fata apoi la corp dar nu sa aiba sani mari si fund ci sa nu fie grasa dar nici prea slaba sa fie inalta dar nu mai inalta ca minelaughingsi cam atat

| ionuutzuu a răspuns:

Baiatul la fundul fetei si fata la fata baiatului happy

| Cherry a răspuns:

Fetele : la ochi
baietii:sani, fund.

| Addy5xD a răspuns:

Mah dar toti ziceti de baieti ca se uita la sani si fund. Nu e adevarat. Eu mai intai ma uit la fata, daca e draguta, ce culoare au ochii. Apoi ma uit in ce e imbracata, daca ii sta bine.

| VGC a răspuns:

Depinde cum sa fie imbracat? Daca imbracat eu ma uit la fata lui ma intereseaza sa vad ochii. SUNT FATA

| dynakiss a răspuns:

Prima data ma uit la fata lui... apoi la corp.

| MissD_2144 a răspuns:

Eu,poate sunt prea romantica dar primul lucru la care ma uit la un baiat sunt ochii, dupa ei pot judeca genul persoanei. Sunt de parere ca ochii nu pot minti in ei se oglindeste permanent adevarul si sinceritatea. happy

| Adyna_7556 a răspuns:

Pai eu la un baiat ma uit prima data la fatahappy
cred ca baietii se uita la fete la sani si fundoh go on asa sunt toti aproape

| HopSiEu a răspuns:

Eu sincer ma uit la fata. si dupa aia la corp