| DiannaDi a întrebat:

Vrea aventura sau ceva serios? iesim de aproape o luna, insa doar seara, si la un suc cand mergem nu stam prea mult, pentru ca imi propune sa stam in masina, unde uneori se incinge atmosfera. el a spus ca nu ma grabeste, cand sunt pregatita, sa ii spun. si am stabilit de la inceput ca incercam o relatie serioasa. sunt debusolata! voi ce parere aveti? am eu pretentii prea mari daca cer sa iesim ziua la un film sau o cofetarie? nu vreau sa par nici de moda veche, insa am dubii

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Exista mai multe variante, hai sa nu degeneram.
Poate omul nu are bani sa te scoata la un film, o cofetarie si ce mai zici tu sau poate nu e genul.

Totusi in alta ordine de idei e putin cam ciudat ca va intalniti doar seara si ca vrea in masina unde se "incinge" atomosfera.
Spune-i ce gandesti sau mai bine invita-l tu la un film sau un suc in timpul zilei si vezi ce face.

Relatie serioasa nu e, nu te culca cu el!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deocamdata strict aventura, mai e mult pana la o relatie serioasa. cand te va invita ziua undeva, la un film, un concert, o lansare de carte, un eveniment si intalnirea se va lasa fara atmosfera incinsa, atunci sa stii ca incepe sa se gandeasca ca ati putea incerca o relatie serioasa.

| neutrino a răspuns:

De ce crezi tu ca si-a cumparat omul masina? Sigur nu pentru a merge cu tine in masina la cofetarie, la un suc!

| vocea a răspuns:

Buna ingerasha, este clar ca te vrea pentru o aventura si el incearca sa iti dea senzatia ca nu se grabeste ca tu sa te simti relaxata si sa prinzi incredere in el, succes

| Mussette a răspuns:

Suna a aventura, cel putin din partea lui. Continua intalnirile asa cum le vrei tu.winking

| Leerix a răspuns:

Aventura, clar.

| Floricikmov a răspuns:

Incearca nu ai de unde sa stii pana nu incerci. Daca chiar asta vrei aventureaza. Sigur si tie iti place tipul asa ca incearca. O zi frumoasa si succes!

| 3udoareu a răspuns:

Exact asa mi s a intamplat mie! Jur. Ne vedeam noaptea pe ascuns cand ai mei dormeam si m am culcat cu el ( in masina) si a doua zi nu mai stia cum ma cheama sad desi stie ca nu eram panarama si ca tineam la el... pe bune acum...o sa regreti amarnic ( ca si mine) daca te lasi purtata de val cand " se incinge atmosfera, fii tare chiar daca e al naibii de greu sa rezisti in fata unui tip buuun care te excita :p