| Anonimus4Ever a întrebat:

>-eu nu inteleg o chesti multe fete zic ca esti gay daca te epilezi pe picoare da daca lass parul pe picoare e nasol frate gen transpiri pe picioare si dupa aia intervine mirosu neplacut
>-ce alegeti baieti epilati sau ne epilati pe picoare thinking cum e mai bine a da sunt la atletism de 7 ani happy si vreau sa zic ca ma epilez happy
>-asta e doar asa sa vad niste pareri happy

Răspuns Câştigător
| Burondo a răspuns:

In primul rand acele fete sunt niste praste si niste inculte laughing nu ai cum sa fi gay. straight face iar barbatii care se epileaza se numesc : Metrosexuali. Gen Catalin Boteztu. nu e nici o problema ca te epilezi dude. continua happy

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Iti dau un raspuns asa."de baiat" laughing
Daca cineva te vrea, va trebui sa te accepte asa cum esti(cu sau fara par). Daca esti la atletism..hai sa zicem ca acolo mai treaca, caci in fata tembeliziunii nu dai bine..in rest ori esti barbat ori esti femeie.Arat-o.

| RyGoLeTa a răspuns:

O parere de la o fata, mai bine te epilezi. happy