| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac cadou un vibrator prietenei. exista riscul sa nu ii place desii am discutat si nu pare a fi o problema sau exista riscul sa ii placa foarte mult daca ma intelegeti ce vreau sa zic? big grin vreau va rog raspunsuri sincere din experienta personala, ofer funda

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Ma bucur ca te-ai razgandit, daca vrei sa-i faci un cadou frumos cumapara-i o bratara de argint finuta si ofera-i o noapte plina de dragoste, romantism si o sa te tina minte, nebunaticuletongue

22 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Chestia cu cadourile ce tin de viata intima e foarte sensibila. Eu am primit odata din partea unor neamuri apropiate o pereche de chiloti si un maieu de ziua meahappyhappy, si cind am ramas singur cu sotia mea, am ris bine de situatia in care am fost, asta ca sa nu imi judec neamurile - asa ceva nu se face cadou.
Cit despre vibrator, las-o balta! Daca are nevoie de asa ceva, inseamna ca tu nu esti suficient pentru ea. Exista mii de alte lucruri mult mai dragute care pot fi facute cadou.

| neutrino a răspuns:

Exista riscul sa devii penibil.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru neutrino):

Stii ce? imi plac raspunsurile voastre interesante, dar sunt unii pe aici care pun pariu ca nu au vazut in viata lor un vibrator, si plus ca eu am intrebat fetele bai frate
u normal ca n vrei sa iti bagi un vibrator in c*r dar vad ca tot il bagi pentru ca raspunzi la o intrebare destinata fetelor? sau folosesti si tu si imi zici ca nu e bine? laughing

| pisicutzamik a răspuns:

Pai de ce sa ii oferi vibrator? tu nu ai cu ce sa o satisfaci?

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

Buna gluma...dar daca era asa, nu mai era cu minewinking vreau sa ii ofer un cadou mai funny, asta e tot, si pe langa asta, si picantwinkingwinking

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Si vreau doar niste pareri, ca pana la urma nu stiti voi daca am eu sau nu cu ce sa o satisfac..doar parerea despre vibrator o vreau, multumesc

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Pai daca vrei sa ii faci un cadou mai fanny eu zic ca ar fi mai potrivite niste catuse un biciwinkingsa le incercati amandoi nu sa se satisfaca doar ea, bine nu e asta problema dar asa cum ai pus intrebarea ai gandit bine s-ar putea sa te lase din cauza vibratorului(s-ar putea sa-i placa mai mult decat ce ii oferi tu)faci cum vrei! tongue

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

Dar acum te intreb sicer:ca asta si era intrebarea
ai raspuns ca e posibil sa ii placa vibratorul mai mult
de unde stii? din experienta sau ai prietene care au patit asa?

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Pai sincera sa fiu nu am folosit asa ceva si nici pe viitor nu am sa folosesc, nici prietenele mele nu folosesc! dar am citit postari ale barbatilor pe net in care spunea ca sotiile, iubitele, nu mai intretinea relatii intime ca se simtea mai bine folosind vibratorul(avandu-l ascuns bineinteles dar la un moment dat ei afland)acum sa revin acele relatii despre care iti spun au ajuns la despartire! acum ti-am mai spus si ma sus tu faci cum vrei!kiss

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

E clar...renunt la ideea asta cu vibratorul cadou laughing)))

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru pisicutzamik):

A fost o intrebare buna zic eu desii au fost raspunsuri penibile sau adecvate...am vrut niste pareri si le-am obtinut..nu va stresati ca inca nu i-am luat un vibrator laughing dar ma bucur de discutia purtata, mersi si funda din partea mea pentru tinewinking

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Multumesc esti o dulceata de baiat! kiss

| OnlineZ a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Mie ca fata mi se pare o prostie vibratoarele si toate jucariile alea.Mie una nu mi-ar placea, e aiurea sa primesti un astfel de cadou, de ce nu i-ai oferi mai degraba altceva laughingsa-i arati ca ai cu ce laughingadica pe bune fii barbat si arata-i ca nu ii trebuie vibrator sui un cadou funny de vrei sa ii faci nu stiu ar fi frumos niste paucei de casa cu sani laughingsau cu penis naaa. daca vrei ceva asa de funnyhappy

| pisicutzamik a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Ma bucur ca te-ai razgandit, daca vrei sa-i faci un cadou frumos cumapara-i o bratara de argint finuta si ofera-i o noapte plina de dragoste, romantism si o sa te tina minte, nebunaticuletongue

| TuRneR01 a răspuns:

Ceva de genu : daca tu nu o satisfaci in pat macar fa-i un cadou care o s-o satisfaca laughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru TuRneR01):

Buna gluma...dar daca era asa, nu mai era cu minewinking vreau sa ii ofer un cadou mai funny, asta e tot, si pe langa asta, si picantwinking

| TuRneR01 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Da daca ii oferi fetei cadou un vibrator eu inteleg ca nu prea ai cu ce sa o satisfaci, si iti trebuie ceva ca sa-ti faca treaba

in plus omule revino si tu cu picioarele pe pamant ce amintire o sa aiba fata, peste cativa ani, cadou asta e de la alin e un vibratorr... si ce o sa zica maicasa? pararea mea ca e o idee foarte proasta dar tu faci ce vrei succes. sfatu meu ar fi sa incerci ceva romantic nu un vibrator ca daca are nevoie poate si ea sa se duca sa-si cumpere de la sexshop fara suparare...

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru TuRneR01):

Pai cum ai zis, daca nu aveam cu ce sa o satisfac, isi cumpara ea un vibrator, nu? asa ai zis..doar ca pe langa o seara romantica, un cadou normal, as vrea si un cadou funny gen vibrator si ceream si eu o parere
nu am zis ca asta o sa ii si iau ci : ce parere aveti daca ii iau un vibrator big grin

| TuRneR01 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Gandeste-te si asa daca se afla ca tu i-ai facut cadou un vibrator dupa o sa afle si parintii ei ca sti cum merge vorba doar suntem romani laughing si in plus o sa-ti strici si tu imaginea gandeste-te ce-o sa zica alti, exact ce-am zis eu nu o sa-l ia ca pe un cadou funny o sa zica exact asa : ca nu ai cu ce sa o satisfaci si i-ai luat un vibrator sa o faci fericita, asa o sa zica lumea.dar faci cum vrei succes... funda?

| claudia_4698 a răspuns:

Pai mai cumparai ceva pentru ca o sa fie intrebata ce a primit de la tine, dar surpriza ce mai mare fa-o intr-o seara a voastra, spune-i ca ai o surpriza inainte dar pe ocolite sa nu stie despre ce ii vorba.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru claudia_4698):

Normal ca ii voi cumpara si altceva, dar pe langa un cadou, as vrea si un vibrator, si vroiam sa tiu daca pe voi fetele v-ar supara un astfel de cadou sau ati fi incantate sa vedeti cum e big grin

| claudia_4698 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Nu inca m-ar incanta.Sa va bucurati de nopti pline de dragoste..nu te lua dupa lume ca toti fac dar nimeni nu recunoaste.

| Teolps a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

O fata poate interpreta in 1000 de feluri un cadou..si iti spun un singurul lucru, poate gagicata gandeste asa: De ce mi-ar cumpara un vibrator, el nu ma poate satisface pe masura? Tu ce zici..Nu cred ca e o idee prea buna, ar fi bine sa te gandesti la altceva, parerea mea.happy