| poke091 a întrebat:

Vreau sa fac patratele la abdomen, dar singurul loc unde am grasime e abdomenul, nu chiar multa,, exista pastile sau vreun ceai pentru slabit in cantitati mici?(fara sport, vremea)

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Pentru abdomen iti recomand sa faci abdomene. Nu te intereseaza vremea ca alea le poti face si in casa. Cat despre pastilele de slabit... nu ti le recomand mai ales daca nu ai chiar atat de multa grasime. Caloriile le poti arde si prin sex, deci ai doua lucruri pe care le poti face in casa.

Răspuns utilizator avertizat
| LeontinAndrei a răspuns (pentru poke091):

Pai nu, dar nici nu iti apar patratelele din senin, iar din moment ce nu ai decat grasime, este foarte clar ca nu ai facut sport, deci nu ai patratele. Perlat ti-a dat exact acelasi raspuns."patratelele nu se fac din senin" ci este nevoie de multe exercitii o perioada lunga de timp, deci... spor la treabawinking

| Sara2 a răspuns:

Poti folosi l-carnitina, sunt f bune pentru ca transforma grasimea in energie, dar se asociaza obligatoriu cu sportul
patratelele nu se fac din senin
daca vrei sa slabesti nesanatos ia rahaturi de slabit de pe net dar nu vei avea niciodata patratele si cum opresti pastilele te faci triplu, tripla