| annakarenina a întrebat:

Vreau sa ii fac o petrecere surpriza unei colege, si-o doreste de 4 ani, si e foarte trista daca nici anul acesta nu primeste una, ziua ei este pe 17.01.2011, la mine acasa nu pot din cauza renovarilor si sa nu coste foarte mult please. Dau funda! Scuzati categoria, dar am aflat ca este cea mai vazuta si e urgent!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_3724 a răspuns:

Esti o prietena adevarata! Incearca la alte colege sau prietene de-ale voastre.Cu siguranta vei gasi sau pune bani cu ele sa inchiriati ceva.Succes si sa va distrati :*!

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Fa-o la casa unui alt prieten de al ei, explica-i situatia, sau fa-o afata intr-ul parc, sau un mic local pe bani putini.

| EuCuTine a răspuns:

Ok si ce vrei mai exact. Presupun ca un sfat unde sa organizati, cred. Eu zic sa mergeti la ea la usa in grup organizat si bum surpriza.Mai merge la un club mai mic sa nu fie scump si faceti cheta.

| chandnisharma a răspuns:

Foarte frumos din partea ta, mai rar asa colege happy. Incearca la alta colega/coleg acasa sau cere ajutorul unei profesoare
succes!

| RB26DETT a răspuns:

Buna