| annakarenina a întrebat:

Vreau sa fac o petrecere surpriza pentru o colega luni 17.01.2011, e ziua ei si este extrem de trista pentru ca nu are o petrecere, daca s-ar putea sa nu coste prea mult, si nu la mine acasa din cauza renovarilor. Cel mai bun raspuns primeste funda. Uitati id-ul meu : nestor_aav

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ia legătura cu câţiva colegi inimoşi şi împărţiţi cheltuiala. Faceţi voi acasă senvişuri cu brânză, caşcaval, pateu, mezeluri, ce puteţi. Important e să le ornaţi cât mai frumos cu feliuţe de murături viu colorate. Faceţi fursecuri, luaţi sucuri şi gata. Contează că v-aţi gândit, contează enorm atmosfera. Nu uitaţi de o muzică, dar mai ales de nişte flori pentru sărbătorită. Succes!
M-aş bucura dacă mi-ai scrie ce ai reuşit :)
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă şi ţie şi colegilor tăi.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Buna