| poosik a întrebat:

Vreau sa imi incerc iubitul, cum sa o fac? Vreau sa vad daca se da usor la fete sau nu?! Numai nu prin telefon deoarece sunt sigura ca isi va da seama... dati-mi vri-un sfat va rog...

11 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Astea sunt copilarii. Ori ai incredere in el, ori te desparti de el. Simplu. De ce ne tot complicam?

| lencikk a răspuns:

Mai parerea mea este atata timp cat te iubeste ar trebui sa te iubeasca numai pe u...si cel mai bine ar fi sa rogi o prietena pe care el nu o cunoaste sau faza cu netul da sa o tii asa o saptamana sa vezi daca iti spune sal si daca tine neaprat sa se vada cu u...si sa vezi cum reacrioneaza in aceea saptamana cu u...si dupa dai o intalnire... te pwpacesc dolche succes

| sym0nyck a răspuns:

Test de fidelitatehee heetongue
pentru ce sa il incerci? pentru ce iti pasa daca se da la altele, daca te iubeste pe tine? merita riscul asta? oricat de stabila ar fi relatia voastra, daca faci ce ai tu in plan.si v. a afla.cu siguranta.adevarul iese intotdeauna la iveala, sigur va veti certa... si apoi nu cred ca v. a mai fi ca la inceput. stii cum se zice.nu rupe firul unei prietenii. ca oricat l-ai innoda, nodul ramanewinking
si oricum. daca vrea sa te insele o va face si cu tine de manawinking
succes!

| aysun a răspuns:

Fa-ti un ID de mess, intra pe el, vorbeste putin ca si cum ai fi alta persoana, vezi cum raspunde si eventual invita-l in oras. Apoi te duci tu la fata locului si ii dai papucii daca se prezinta. Simplu si clasic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as sfatui sa n`o faci, pentru ca parerea mea este ca orice baiat/barbat atunci cand o fata/femeie frumoasa/sexy/draguta/etc ii face diverse propuneri, oricat de mult ar iubi persoana de langa el, eu zic ca ar ceda(poate gresesc, asta e). Deci decat sa fi dezamagita, mai bine nu fa asta! Daca e iubitul tau, ar trebui sa ai incredere in el!batting eyelashes

Ceau, iubiti`va mult!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te joci cu focul? "Incercatul" acesta se va intoarce impotriva ta. Daca te intelegi bine cu el, bucura-te si stai linistita. Daca nu va prea intelegeti, cand crezi de cuviinta, lasa-l si vei gasi unul mai bun, dar nu te juca cu sentimentele nimanui. S-ar putea sa nu iti placa ce se va intampla si, nu vei castiga respectul lui pentru asa ceva. Oare de ce voua tinerilor va place sa va supuneti unul pe altul la teste si apoi plangeti ca sunteti nefericiti/e si ca dragostea inseamna suferinta! Bucurati-va de prietenii vostri cat timp va intelegeti, apoi va despartiti frumos, fara suparare si va continuati viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi roga-ti o prietena sa se de ala el si el daca te va iubi o va ignora...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany; eu cred ca cel mai bine ar vi sa o pui pe una dintre prietenele tale sa se dea la iel parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall daca vrei sa afli daca te inseala iubitul nu este nevoie de mess sau chiesti mai bine e sa faci diferenta cum a fost inainte si cum e acum daca nu intra pe mine ana_iasmi si te ajut eu succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa nu te dai drept altcineva cel mai important este comunicarea si sa ai incredere in el spui vorbe frumoase iar daca observi ca el nu iti spune lucruri frumoase si nu iti vorbeste deschis atunci ins ca nu te iubeste... e normal ca un baiat sa cedeze la o alta fata dar el daca te iubeste cu adevarat va veni si-ti ma marturisi el cand vede ca ai incredere in el si nu faci crize de isterie atunci va veni si-ti va spune orice...mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi la o prietena dea ta sa se dea la el