| ღmarynaღ a întrebat:

Vreau sa-mi dati cu parerea, va rog, nu stiu daca am procedat bine, m-am certat cu un prieten de care-mi place mult si nu pot sa stau suparata pe el si azi ma impacai cu el, el este mai afemeiat de fel asa, stiu ca ar fi trebuit sa nu mai vb cu el deloc si ca nu merita!, dar daca eu ma simt bine, nu asta e important?

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

A deci sa inteleg ca te simti bine cand il vezi ca se da la orice fata si u ti la el? curios.

| ღmarynaღ explică (pentru kirin):

Idea e ca nu pot sta suparata pe el straight face, si daca nu vb cu el, macar putin am insomnie! worried, urasc asta.

| kirin a răspuns (pentru ღmarynaღ):

Te inteleg.dar gandeste-te si la tine. daca ii sa te impaci cu el.si pe viitor sa fiti impreuna.cum o sa reactionezi sau cum o sa te simti cand el trage cu ochiul dupa altele cu tine de fata? gandeste-te si la tine.

| ღmarynaღ explică (pentru kirin):

Perfect de acord straight face, o sa tin cont de asta foarte mult, chiar daca il iubesc.

| kirin a răspuns (pentru ღmarynaღ):

Merci de fundita.si sa ai grija de tine:*

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Offfff,cum poti sa te simti bine,alaturi de un astfel de om?
Adica,tu,datorita faptului ca ai niste sentimente mai putenice sau mai putin puternice fata de el,ii accepti toate nazdravaniile?
Adica, vrei sa ajungi sa traiesti langa un afemeiat mereu?
Pai probabil esti de varsta mai mica, ca dupa 20 de ani,te asigur eu ca nu vei mai avea mentalitatea asta!
E greu sa accepti lucrurl asta,pentru ca,indiferent cat ai crede tu ca il iubesti si a te simti bine in situatia asta,in adancul sufletului tau,te deranjeaza,te supara,ai momente de emotivitate,asta chiar daca nu recunosti.
Iubita,daca vrei sa l schimbi cat de cat,eu cred ca poti el,te trateaza asa,datorita faptului ca i ai permis azi,i ai permis maine si uite asa,baiatul nu te mai ia in serios!
Schimba l,iar daca tine la tine,se va schimba si el,daca nu,never!
Asta e parerea mea care ti o dau,pentru ca nu va fi de tine ok sa suferi,maine, poimaine iti aduce una, poate o faceti in grup si tot asa!
Asta fara gluma!
Numai bine!

| doc69 a răspuns:

Daca tie iti este bine e ok asta e cel mai important