| princess_2636 a întrebat:

Ce sa fac parintii sau certat si eu ma simt in plus nu am dispozitie deloc, nici nu pot sa mai discut ceva cu ei, stau ambii suparati dati-mi va rog vreun sfat sad

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Heei.
spune-le că te deranjează atâtea certuri intre ei și ca suferi și tu nu numai ei.
vorbește cu ei și spune-le ce te doare și că nu te simți bine să-i vezi certându-se mai mereu.
incearcă să-i împaci.
succes. >big grin

1 răspuns:
| avaalexandra a răspuns:

Gaseste o zi in care ei au o buna dispozitie si sunt amandoi acasa.Iai de mana si roaga-i sa te asculte. Spuneti offul si poate o sa te inteleaga. Spunele ca si tu suferi din cauza lor si.na ce mai ai tu...