| pr0z0r a întrebat:

Hei!
As vrea sa va pun o intrebare.sad
Eu plac o fata si mi s-a spus ca si ea ma place.Dar momentan suntem doar prieteni... Iar eu vreau sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si imi este frica daca zice nu daca nu o sa mai vorbeasca niciodata cu mine.
Va rog spuneti ce sa facsad

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă şi ea ştii că te place, atunci ar fi proastă să zică nu. Ori prea timidă, ori vrea să te testeze cât de mult o iubeşti înainte. Bagă-mi id-ul: o_adriana_t şi îmi zici ce a zis, poate te mai ajut cu un sfat şi după. happy

| Anna1230 a răspuns:

Ce sa faci? Daca si ea ti-a spus ca te place nu mai astepta altceva. ai avut noroc ca a recunoscut. Invit-o undeva, da-i flori, vorbeste cu ea, fii cu ea. Daca vrei sa-i propui o "cuplare" n-o face prin sms-uri sau alte prostii. Vorbeste cu ea fata in fata, spune-i ce simti pentru ea. Daca te place nu va spune nu (doar daca nu te-ai purtat frumos cu ea in ultima vreme), deci n-ai de ce sa fii speriat.
Succes!

| pr0z0r explică:

Eu m-am sarutat cu ea de 3 ori cu ea dar... nu stiu sigur daca suntem impreunalaughing

| MrMC a răspuns:

Pai daca te place, intreab-o! Sunt sanse mici sa zica nu. Si oricum... orice prietenie se poate refacewinking. Succes si sper ca te-am ajutat!