| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce e in capul vostru.

De ce puneti intrebari de genul " ce parere aveti despre fetele/ baietii cu nu stiu ce culoare a parului, a ochilor, a pielii, a nu stiu ce?"
Nu le inteleg rostul. Ce conteaza culoarea, din moment ce caracterul persoanei respective e de doi bani, de exemplu?
2. De ce faceti anumite lucruri inainte sa va documentati, iar acum veniti si ne intrebati pe noi daca e bine sau rau? Cum era aia cu "am facut sex si a lasat in mine, pot fi insarcinata?".
3. Nu vreau sa ma dau mare. Dar nu inteleg, poate ma lamuriti voi.
4. Intrebarile sunt referitoare strict la categoria la care am pus intrebarea (d/s)

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Pentru ca sunt unii oameni cu IQ sub nivelul marii.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Al meu este făcut țăndări, nici eu nu știu ce mai vreau!
2. Sunt luați de val, nu realizează la ce pericol se expun.
3. Adică un pui acolo de șmecheruț.
4. Am înțeles, să trăiți!
Cu plăcere.
Pa, pa.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

1. Ma depaseste
2. Din pricina faptului ca au impresia ca nu se poate intampla nimic ( de prosti ce sunt, nu din alte ratiuni )...si surpriza, se intampla
4. Draci, am apucat sa raspund si nu mai sterg nimic...
Multumesc

| Aanyaa a răspuns:

Pentru ca oamenii in ziua de azi vorbesc fara sa gandeascahappy

| Monica_7453 a răspuns:

Sincer, ai dreptate. conteaza daca iubesti nu aspectul. Dar ca sa iubesti trebuie sa ai aspect.adica totusi nu cred ca te indagostesti de unu cu un nas ca toporu! So. take caare smug.

| Lovξ a răspuns:

Pai dupa parerea mea unii intreaba anumite chestii din curiozitate sperand ca alte persoane cu experienta sa le dea un sfat mai bun.Alte pers intreaba anumite chestii din plictiseala sau sa vada ce e in mintea altor persoane.Si cred ca unii oameni intreaba chestii cu tema "sex" pentru ca le e rusine sa intrebe persoane cunoscute, prieteni sau sa consulte un doctor...si cred ca unii pun intrebari serioase dar unii isi bat joc si rasp foarte urat acestora...Asta e parerea meawinkinglove struck

| nextlevel999 a răspuns:

Pentru ca sunt multe superstiti, si catalogari a oamenlor dupa un anumit model de ex tipele roscate cu ochelari sunt bune la pat, poate e fals sau adevarat, sau ca blondele sunt proaste bla, bla si plus de alta oameni intreaba si ei tu nu te-ai lasat nici odata dusa de val sa actionezi fara sa gandesti?

| shaoboy a răspuns:

Lipsa de ocupatie

| Yell0w a răspuns:

Ca sa te oftice pe tine kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Nyx: cu placere laughing
@Smith (ce bine ca ai revenit la numele normal):
2. Nu
3. Bine
4. Nu pot edita
P.S: Si pe mine m-a spart cu raspunsul ei tulbure din care nu am inteles nimic, dar am lasat-o in pace.
P.S 2: De ce arata doar 7 raspunsuri cand acolo scrie "8 răspunsuri"? Nu-l vad pe ultimul!