| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să trăiesc izolat de lume nu mai încerc să vorbesc cu lumea pentru că nu mai are rost

17 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Du-te pe o insula pustie sau oriunde in pustietate!

| mudokins78 a răspuns:

Nu ai cum!
eu si si societatea avem nevoie de tine!
nu ne lasa la greu!

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Cum să aveți nevoie de mine când lumea nu au nevoie de mine

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Am găsit la notificare o cerere de prietenie cu mesajul hai sa vorbim, am vorbit cu ea mi-a trimis stickere cu pupici, inimioare, iar acum m-a întrebat daca vrea sa ne vedem vara asta iarc eu i-am spus că sigur

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

E! ai vazut?
cine spune ca nu e nevoie de tine!

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Salut,poți să îmi mai repeți odată că nu am înțeles

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Indiferent cat te-ai izola, eu si societatea (oamenii) avem nevoie de tine!
esti unicat in felul tau, si nu putem renunta la tine fiindca tie nu iti pasa!
NOU NE PASA DE TINE!

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Pe TPU am văzut

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am înțeles

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Renunțați la mine și asta nu o spun cu supărare dar nu mai pot, voi trai izolat de lume, sfatul meu este să găsiți alți prieteni mai buni decât mine, nu va mai gândiți la mine

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai mai baiete? Du-te la baie, ia un pumn de apa rece, tranteste-l pe fata, da-ti 2 palpe si apuca-te serios de sport, altfel nu scapi de starea asta. Asculta-ma pe mine, unul din cei mai depresivi pamanteni.

| mudokins78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dintre toti tu esti un bun prieten pe TPU! daca vrei, iti fac cunostinta cu o fata care se cam aseamana cu tine, asa,.un pic!
ce zici?, vrei?

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Da sigur

| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Da sigur și daca vrei putem fii prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci asta..si eu am incercat, dar apoi am observat ca imi fac mai mult rau...asa ca te sfatuiesc sa nu te izolezi. Daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, sunt aici.

| Kiwibibilă a răspuns:

Fraate suntem fiinte sociabile, avem nevoie de oameni. Ceea ce ai tu cred ca e un moft de 15 ani.

| PIPER23 a răspuns:

Cu totii am spus asta la un moment dat. Timpul iti va schimba perceptia despre lume. Oricum, mereu lumea se va imparti in oameni buni si oameni rai.