| Iuliana1234 a întrebat:

E normal ca sa mi se para ca traiesc intr-o lume care simt ca nu este lumea ce mi-o doresc?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da... dar trece senzatia.Si iar apare si tot asa
Daca persista... e cazul sa schimbi ceva la tine nu la lume.Ca lumea nu se va schimba. Poti schimba modul in care vezi tu lumea. Din negru poti s-o vezi alb, apreciind mai mult lucrurile care te multumesc, si nemaiacordand atata atentie celor care te dezgusta

| maryy a răspuns:

Este foarte normal.Nu esti singura care se simte asa, pentru ca nu toata lumea e la fel de buna.Mai sunt si oameni rautaciosi carora le place sa eticheteze foarte mult anumite persoane.Probabil ca te simti asa pentru ca esti intr-un fel sau altul ranita.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da. si eu fac asta.laughing dar ca sa te relaxezi puneti melodia alex ft.byga orice minut

| ame93 a răspuns:

Depinde cati ani aibig grin eu mai am putin si fac 18 ani si numi e aminte de nimic numai visez ca sa zic asa ei bine si realizez anumite lucruri da ma refer ca nu ma intereseaza prea tare anumite chestii...eu zic ca in perioada adolescentei e putin normal ca acum suntem km visatoribig grin