| anonim567833 a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva fetelor: Vouă vă place să faceți anal, adică vă simțiți bine când faceți asta, nu vă doare?

7 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu sunt total de neacord cu astfel de practici, insa una dintre colegele mele a povestit fetelor clasei, unde eram si eu si zicea ca i face placere acest tip de sex si ca nu simtea niciun fel de disconfort, facandu-i placere! Mie mi se pare disgratios, dar fiecare cu parerea lui! Meriti"a doua sansa"

| mentholinks a răspuns (pentru FoxyM):

De ce pui "meriti a doua sansa" la fiecare raspuns?

| FoxyM a răspuns (pentru mentholinks):

Salutare! Acesta este sloganul meu! Trateaza-l ca atare!

| mentholinks a răspuns (pentru FoxyM):

Bine. Meriti "a doua sansa".

| anonim567833 explică (pentru FoxyM):

Meriți a doua șansă la analwinking

| Ralukafay a răspuns:

O colega noua-fosta, ne-a povestit noua in clasa, ca o prietena de-a ei a facut sex anal cu iubitul ei si ca o durea, dar s-a obisnuit si il punea in fiecare zi sa faca sex anal cu ea.Ei ii placea chiar daca exista durerea.

| Efemerida a răspuns:

Pentu ca fata sa se simta bine in cazul asta, ar trebui folosit un lubrifiant.