| JojuGB a întrebat:

Vreau si eu o iubita! nu am pretentii mari, in schimb ofer totul. Care va oferiti?

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trolli a răspuns:

Comanda online!winking

| h3r a răspuns:

Gata, ți-a trecut?

| Felys a răspuns:

Pai tu nu ai orgoliu masculin,astepti sa se ofere fetele, sau alegi si tu si incerci sa cuceresti, daca e vorba ca astepti sa se ofere cineva, ma tem ca vei ramane cu buza umflata, vei avea parte numai de cele care sunt respinse in mod constant de toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna totul? Scrie o lista de lucruri.

| JojuGB explică (pentru anonim_4396):

Love, love, love and love! only love.
cand iubesti pe cineva i te dedici total si implicit vin si alte lucruri frumoase.

| JojuGB explică (pentru JojuGB):

Nu pot sa fac o lista cu ce pot oferi pentru ca vad ca majoritatea care mi-au raspuns le arde de glume!

| e1xtz a răspuns:

2 kile de rosii, unul de branza, ceapa nu cauti...ca la piata ai pus intrebarea si problema ta.or sa navaleasca fetilii pe tinelaughing)

| VampireBlood a răspuns:

Ce-i oferi? Deschisul usii la baie?laughing

| july00 a răspuns:

Dar nu esti foarte urat laughing

| JojuGB explică (pentru july00):

Esti tu o printesa, nu?

| july00 a răspuns (pentru JojuGB):

Hahaha laughing

| july00 a răspuns:

Nici de cum nu o sa gasesti aici o iubita.winking

| beebyy a răspuns:

Toate fetele sa apeleze la tine laughing:*

| gogoɴicɑ a răspuns:

Am uploadat eu una pe un site de matrimoniale, porturile usb sunt ok, e protejata de firewall deocamdata, procesorul e dual core 1. 80GNeuroni, placa video nVidia GeFuck GT630, in partidele de sex ai o rezolutie ft buna: 90x60x90.Afla mai multe despre ea de pe site: www.downloadgagici.ro/gagikamea

| JojuGB explică:

Multumesc de raspunsuri! am ras pe seama lor, pana acum laughing