| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu o prietena și nu am niciuna, și nici prieteni nu am, sunt singuratic mereu parca as fi un întreg și nu îmi lipsește jumătatea și nimeni, ce as putea face?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa mergi la psiholog, asa te descoperi mai mult pe tine
Și fă-ți o viață socială în realitate

| alina2k18 a răspuns:

Lalalabawinking
laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Nu prea ajuta, e frectie la picior de lemn, nu te mai satisface deloc masturbarea dupa o varsta. O recomand insa la 15-16-17 ani cam laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Nu îți face. Te va stoarce de bani și vei suferi când te va părăsi. Găsește-ți un hobby mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinder si Badoo este la hetero

| Dintrebare a răspuns:

Fa-ti cont pe aplicatii de socializare si dating si citeste pe google modalitati de a-ti creste increderea in tine