| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala cu iubitul meu, doar ca mi-e teama de ce-o sa zica de sanii mei ca sunt cam micuti...Ar trebui sa nu bag de seama de chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Draga mea, traieste clipa daca esti pregatita, nu te mai stresa ce o sa zica de sanii tai... ca sunt mici, mari... conteaza clipa si momentul!winking happy

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sanii mici sunt si mai sensibili la sarutat, si au farmecul lor!

Dar nu esti cumva prea mica? - nu ai mentionat varsta! Daca nu ai inca cel putin 18, si te asteapta bacul, mai bine astepti pana dupa, si asa, te convingi si daca el nu cumva doar asta vrea de la tine! Faceti Petting pana atunci! - adica va pupati, va mangaiati, si oral daca va place, dar FARA PENETRARE penis-vagin! Ar fi pacat sa regreti mai apoi!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stai liniştită şi NU mai te gândi la acest aspect.
Dacă te place, te place aşa cum eşti ( inclusiv pentru că ai sânii mici ).

Toate cele bune.

| Raiiiisa a răspuns:

Marimea sanilor nu conteaza, contezi tu si ce simte pentru tine.
Doar nu o sa se intrebe si el acum ce o sa zici tu de instrumentul luihappy

| sensualus a răspuns:

Prima aproape nici n a avea sani. stai relax si bucura-te de placere

| KaTtAnNaKalau a răspuns:

Daca lui ii place de tine nu-i nici-o problma...